Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord heeft in Rusland weer beschikking over Spajic

Feyenoord heeft in Rusland weer beschikking over Spajic

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Dick Advocaat kan donderdag in de Europa League-wedstrijd tegen CSKA Moskou weer beschikken over Uros Spajic. De verdediger werd afgelopen weekend nog uit voorzorg buiten de selectie gelaten, omdat hij de week ervoor bij de nationale ploeg van Servië was en daar een aantal coronagevallen was vastgesteld.

Het meespelen van Jens Toornstra is onzeker. De middenvelder trainde dinsdag ook apart van de groep. Linksback Tyrell Malacia is er in Rusland niet bij. Hij meldde zich onlangs vanwege fysieke problemen ook al af voor de interlands van Jong Oranje.

Feyenoord heeft in de groep 2 punten meer dan CSKA, dat thuis met 3-1 werd verslagen. "Wat nou een goed resultaat is, kun je eigenlijk pas na afloop zeggen. We gaan altijd spelen om te winnen. Maar gedurende de wedstrijd moet je aanvoelen of het erin zit of niet. Soms is een gelijkspel ook goed. Maar daar moet je niet van uitgaan", aldus Advocaat.

Goede organisatie

"We moeten spelen vanuit een goede organisatie en niet zoals van de week tegen Fortuna, waar we in het begin verkeerd stonden. Dat moet daar in Rusland niet gebeuren, want zij hebben individueel een veel betere ploeg", aldus de trainer. "Maar het gevoel is goed. En als we net zo staan als in de thuiswedstrijd, dan zullen zij toch ook voor ons een beetje angst hebben."

Het duel tussen CSKA en Feyenoord begint donderdag om 18.55 uur. Er wordt koud weer voorspeld, met temperaturen net iets boven het vriespunt. "We hebben al een berichtje van de UEFA gehad, dat het niet zeker is dat we daar kunnen trainen. Waarschijnlijk krijgen we een andere accommodatie toegewezen om te trainen", aldus Advocaat, die terugkeert naar het land waar hij jarenlang werkzaam was als trainer van Zenit Sint-Petersburg (2006-2009) en later bondscoach was (2010-2012).

"Ik ben er nog weleens geweest voor een loting in Sint-Petersburg, maar verder ben ik weinig teruggekomen in landen waar ik heb gewerkt", aldus de ervaren coach, die al bijna dertig jaar in het vak zit. "Dat komt ook omdat ik eigenlijk altijd snel weer ergens anders bezig was. Als je stopt, heb je meer tijd om dingen te bezoeken. Maar dan zou ik moeten stoppen."

Meer uit Voetbal

Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

41 minuten geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

45 minuten geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

2 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

2 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

3 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

3 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

4 uur geleden