Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord heeft in Rusland weer beschikking over Spajic

Feyenoord heeft in Rusland weer beschikking over Spajic

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Dick Advocaat kan donderdag in de Europa League-wedstrijd tegen CSKA Moskou weer beschikken over Uros Spajic. De verdediger werd afgelopen weekend nog uit voorzorg buiten de selectie gelaten, omdat hij de week ervoor bij de nationale ploeg van Servië was en daar een aantal coronagevallen was vastgesteld.

Het meespelen van Jens Toornstra is onzeker. De middenvelder trainde dinsdag ook apart van de groep. Linksback Tyrell Malacia is er in Rusland niet bij. Hij meldde zich onlangs vanwege fysieke problemen ook al af voor de interlands van Jong Oranje.

Feyenoord heeft in de groep 2 punten meer dan CSKA, dat thuis met 3-1 werd verslagen. "Wat nou een goed resultaat is, kun je eigenlijk pas na afloop zeggen. We gaan altijd spelen om te winnen. Maar gedurende de wedstrijd moet je aanvoelen of het erin zit of niet. Soms is een gelijkspel ook goed. Maar daar moet je niet van uitgaan", aldus Advocaat.

Goede organisatie

"We moeten spelen vanuit een goede organisatie en niet zoals van de week tegen Fortuna, waar we in het begin verkeerd stonden. Dat moet daar in Rusland niet gebeuren, want zij hebben individueel een veel betere ploeg", aldus de trainer. "Maar het gevoel is goed. En als we net zo staan als in de thuiswedstrijd, dan zullen zij toch ook voor ons een beetje angst hebben."

Het duel tussen CSKA en Feyenoord begint donderdag om 18.55 uur. Er wordt koud weer voorspeld, met temperaturen net iets boven het vriespunt. "We hebben al een berichtje van de UEFA gehad, dat het niet zeker is dat we daar kunnen trainen. Waarschijnlijk krijgen we een andere accommodatie toegewezen om te trainen", aldus Advocaat, die terugkeert naar het land waar hij jarenlang werkzaam was als trainer van Zenit Sint-Petersburg (2006-2009) en later bondscoach was (2010-2012).

"Ik ben er nog weleens geweest voor een loting in Sint-Petersburg, maar verder ben ik weinig teruggekomen in landen waar ik heb gewerkt", aldus de ervaren coach, die al bijna dertig jaar in het vak zit. "Dat komt ook omdat ik eigenlijk altijd snel weer ergens anders bezig was. Als je stopt, heb je meer tijd om dingen te bezoeken. Maar dan zou ik moeten stoppen."

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

3 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

4 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

4 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

4 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

12 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden