Feyenoord heeft alle 6500 kaarten voor finale verkocht
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft alle 6500 beschikbare tickets voor de finale van de play-offs om Europees voetbal tegen FC Utrecht verkocht. Seizoenkaarthouders konden vanaf donderdagavond een kaart kopen. Binnen een paar uur waren de tickets weg.
De wedstrijd stond gepland voor zaterdag, maar is verplaatst naar zondag. De Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb verbood de wedstrijd op zaterdag vanwege de finale van het songfestival, die op dat moment in Ahoy is. FC Utrecht is het niet eens met de verplaatsing en heeft een kort geding aangespannen. Dat kort geding dient vrijdagmiddag.
Meer dan 6500 supporters zijn vanwege de coronamaatregelen niet welkom in De Kuip. De winnaar van Feyenoord tegen FC Utrecht plaatst zich voor de tweede kwalificatieronde van de nieuwe Conference League.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De Eredivisiewedstrijden van zaterdag en zondag gaan ondanks het winterse weer vooralsnog door. De duels uit de eerste divisie van die dagen tussen RKC Waalwijk en Jong FC Utrecht, Roda JC en VVV-Venlo en De Graafschap en FC Den Bosch zijn wel afgelast. Dat heeft de KNVB besloten.
23 minuten geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor verlaat Ajax voor Lazio. De middenvelder vliegt donderdag naar Rome en tekent vrijdag een contract tot medio 2030 als hij medisch wordt goedgekeurd.
32 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo huurt spits Lequincio Zeefuik voor de rest van dit seizoen van AZ. Ook heeft de nummer 17 van de Eredivisie een optie tot koop bedongen. Eerder verruilde aanvaller Jizz Hornkamp Heracles juist voor de club uit Alkmaar.
2 uur geledenPARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
15 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabiƫ veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
15 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
16 uur geleden