
Feyenoord haalt Bulgaarse doelman naar Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - Plamen Andreev komt Feyenoord versterken. De 19-jarige doelman komt over van het Bulgaarse Levski Sofia en heeft overeenstemming bereikt over een vijfjarig contract.
Andreev start als derde doelman bij Feyenoord, achter Timon Wellenreuther en Justin Bijlow. "Het vertrouwen dat deze club in mij heeft, betekent veel voor mij", vertelt Andreev op de website van de winnaar van de Johan Cruijff Schaal. "Het is de afgelopen jaren snel met mij gegaan en ik zie deze stap naar Feyenoord dan ook als een mooie beloning daarvan."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is volgens het jaarlijkse rapport van Football Benchmark de meest waardevolle voetbalclub van Nederland. De nummer 2 van de Eredivisie is wel gedaald naar de 27e plek en zou nog 536 miljoen euro waard zijn. PSV heeft zich inmiddels aangesloten bij de internationale elite en staat met een geschatte waarde van 494 miljoen euro op de 31e plaats van de meest waardevolle clubs.
44 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Aitana Bonmatí is uit het ziekenhuis ontslagen. De 27-jarige voetbalster werd vrijdag in Madrid opgenomen met virale hersenvliesontsteking. Volgens de Spaanse voetbalbond zal de sterspeelster van FC Barcelona zich de komende dagen bij de Spaanse selectie van bondscoach Montse Tomé voegen.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Tyrell Malacia keert niet meer terug bij PSV. De Eindhovenaren huurden de linkervleugelverdediger sinds begin februari van Manchester United. PSV had een optie tot koop bedongen, maar de club maakt daar geen gebruik van. "Bedankt en veel succes in de toekomst, Tyrell", aldus PSV op X.
8 uur geledenGLENDALE (ANP) - Mexico heeft zich bij de Gold Cup voor de halve finales geplaatst. De titelverdediger was in de kwartfinale met 2-0 te sterk voor Saudi-Arabië. Alexis Vega opende kort na rust de score. In de slotfase passeerde Abdullah Madu zijn eigen doelman.
9 uur geledenCHARLOTTE (ANP/AFP) - Chelsea heeft met drie doelpunten in de verlenging Benfica met 4-1 uitgeschakeld op het WK voor clubs in de VS. Christopher Nkunku, Pedro Neto en Kiernan Dewsbury-Hall scoorden in negen minuten tijd. Chelsea treft in de kwartfinales van het toernooi het Braziliaanse Palmeiras.
14 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - De voetballers van Jong Engeland hebben op het Europees kampioenschap in Slowakije hun titel uit 2023 geprolongeerd. De ploeg van bondscoach Lee Carsley, die in de halve eindstrijd Jong Oranje had uitgeschakeld (2-1), was in de finale na verlenging met 3-2 te sterk voor de leeftijdsgenoten van Duitsland. De stand na de reguliere speeltijd was 2-2.
18 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Palmeiras is doorgedrongen tot de kwartfinales van het WK voor voetbalclubs in de Verenigde Staten. De ploeg won in Philadelphia na verlenging het Braziliaanse onderonsje tegen Botafogo met 1-0.
21 uur geleden