Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord focust op FC Twente in aanloop naar Klassieker

Feyenoord focust op FC Twente in aanloop naar Klassieker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is volgens trainer Arne Slot totaal nog niet bezig met de topper van zondag in De Kuip tegen Ajax. De Rotterdamse ploeg neemt het eerst woensdag in het toernooi om de KNVB-beker op tegen FC Twente. "We spelen een uitwedstrijd tegen de nummer 5 van Nederland. Dat vereist volledige focus", zei Slot een dag voor het duel in Enschede.

Feyenoord verspeelde zondag punten bij FC Groningen (1-1) en liet zo ook de kans liggen om de leiding te nemen in de Eredivisie. De ploeg van Slot heeft na zestien wedstrijden evenveel punten als Ajax en 1 punt achterstand op PSV.

"Los van hoe we er voor staan in de competitie en in Europa is de beker altijd een belangrijke prijs voor Feyenoord. Ik denk voor elke club", aldus Slot. "We gaan er dus alles aan doen om zo ver mogelijk te komen in dit toernooi."

Volgens Slot heeft het zowel voor- als nadelen om in de aanloop naar de Klassieker een sterke tegenstander als FC Twente te treffen. "Als we thuis hadden gespeeld tegen een amateurclub, dan zou die wedstrijd van zondag misschien al door ons hoofd zijn gegaan. Wat dat betreft is het wel een voordeel om tegen zo'n zware tegenstander te spelen, we zijn nu volledig gericht op Twente. Al had ik misschien wel liever een thuiswedstrijd tegen amateurs gehad hoor", aldus Slot, doelende op Ajax dat het in Amsterdam opneemt tegen Barendrecht.

Het duel tussen FC Twente en Feyenoord begint om 18.00 uur. Slot kondigde al aan dat hij met een zo sterk mogelijke ploeg aan de aftrap wil verschijnen.

Meer uit Voetbal

Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

5 minuten geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

16 minuten geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

1 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

2 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

3 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

9 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

10 uur geleden