Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord begint met Zerrouki aan thuisduel met Lazio

Feyenoord begint met Zerrouki aan thuisduel met Lazio

ROTTERDAM (ANP) - Ramiz Zerrouki begint om 18.45 uur met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Lazio in de Champions League. Trainer Arne Slot heeft de middenvelder een basisplaats gegeven omdat Calvin Stengs de geblesseerde rechtsbuiten Yankuba Minteh moet vervangen.

Zerrouki krijgt vooralsnog weinig speeltijd in de Eredivisie. Maar hij maakte eerder deze maand een sterke indruk in het verloren uitduel met Atlético Madrid. Lutsharel Geertruida vervangt de geblesseerde aanvoerder Gernot Trauner in het centrum van de defensie. Bart Nieuwkoop is de rechtsback van de thuisploeg in een uitverkochte Kuip.

Luka Ivanusec is hersteld van een enkelblessure en keert als wisselspeler terug in de selectie van Feyenoord. Lazio begint het duel met Ciro Immobile in de spits. De topscorer is fit genoeg om aan de aftrap te kunnen verschijnen.

Feyenoord is na twee speelronden de nummer 3 van poule E. De kampioen van Nederland heeft 3 punten. Lazio en Atlético hebben 4 punten en Celtic is nog puntloos.

Opstelling

Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Geertruida, Hancko en Hartman; Wieffer, Zerrouki en Timber; Stengs, Giménez en Paixão.

Lazio: Provedel; Hysai, Casale, Romagnoli en Marusic; Vecino, Rovella en Luis Alberto; Anderson, Immobile en Zaccagni.

Meer uit Voetbal

Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd comeback bij Ravenna

MIAMI (ANP) - Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd een comeback in het voetbal. De Braziliaan, die in 2002 met de nationale ploeg wereldkampioen werd en in 2006 met FC Barcelona de Champions League won, is gepresenteerd als de nieuwe aanwinst van de Italiaanse club Ravenna. Die club is actief in de derde divisie.

18 minuten geleden
Bondscoach Ghana bespot VAR: nam zeker weer koffiepauze

FOXBOROUGH (ANP/DPA) - Bondscoach Carlos Queiroz van Ghana heeft de VAR bespot na de 0-0 tegen Engeland op het WK voetbal. "De VAR zat weer eens koffie te drinken. Dat snap ik, want ik trakteer mezelf ook weleens op een kop koffie, maar er was sprake van een duidelijke strafschop en ook een rode kaart", zei de 73-jarige coach na afloop van de wedstrijd in het Boston Stadium.

49 minuten geleden
Hoog ziekenbezoek uit Qatar voor Canadese voetballer Koné

VANCOUVER (ANP) - De Canadese voetballer Ismaël Koné heeft bezoek gekregen van de minister van Sport van Qatar en de Qatarese international Assim Madibo. Beiden wilden weten hoe het ging met de middenvelder, die zijn been brak na een tackle van Madibo in het duel tussen beide landen op het WK voetbal. Canada won met 6-0.

1 uur geleden
Kansas City klaar voor Oranjemars met 25.000 deelnemers

KANSAS CITY (ANP) - Kansas City maakt zich op voor de 'Orange Army'. Lokale media voorspellen dat donderdag zo'n 25.000 mensen deelnemen aan de Oranjemars voor de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tunesië op het WK.

1 uur geleden
Colombia slaat laat toe tegen Congo en bereikt volgende ronde WK

GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.

4 uur geleden
Neymar na kuitblessure weer fit en kan tegen Schotland spelen

MIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.

6 uur geleden
Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

6 uur geleden