
Festivaldirecteur Jan Doense blikt terug op geslaagde editie Film by the Sea
VLISSINGEN - De 26e editie van het Film by the Sea festival, gehouden van 6 tot en met 15 september in Vlissingen en verschillende Zeeuwse steden, heeft bijna 42.000 bezoekers getrokken. Dat is 2,5% meer dan vorig jaar. Volgend jaar vindt de 27e editie van het populaire festival plaats van 12 tot en met 21 september 2025.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Toen de uit Vlissingen afkomstige Amanda Simons gebeld werd met de vraag of ze wilde optreden op het Bevrijdingsfestival, hoefde ze daar niet lang over na te denken. Al van kinds af aan wist Amanda wat ze later zou worden: zangeres én danseres. Inmiddels heeft ze jaarlijks meer dan honderdvijftig shows in binnen- en buitenland.
16 uur geledenOOST-SOUBURG - Fractieleden Louise Claessens en Joanna Weijermans zijn per direct uit de Partij Souburg-Ritthem gestapt. 'Dit vanwege het niet adequaat ingrijpen door de politieke leiding op problemen in de fractie, die al kort na de beëdiging in 2022 zijn ontstaan', schrijven de twee in een brief. Weijermans en Claessens gaan samen verder in een nieuwe politieke partij: Hart voor de Dorpen.
20 uur geledenVLISSINGEN - Liefhebbers van tall ships en ander maritiem erfgoed kunnen een publiektrekker van jewelste in de agenda zetten voor volgend jaar. Van 4 tot en met 7 juni vindt een nieuwe editie van Vlissingen Maritiem plaats.
22 uur geledenVLISSINGEN - In de Sint Jacobskerk in Vlissingen is zondag (4 mei) een speciale kerkdienst bij te wonen. Deze Evensong vindt plaats in de herdenkingssfeer, ter nagedachtenis aan de Tweede Wereldoorlog.
1 dag geledenVLISSINGEN - In Vlissingen vindt maandag (5 mei) het traditionele Bevrijdingsfestival plaats. Stichting Bruisend Zeeland organiseert het in opdracht van de gemeente Vlissingen en de provincie Zeeland. Er zijn verkeersmaatregelen om de organisatie van het festival, waar rekening wordt gehouden met 30.000 feestgangers, in goede banen te leiden.
1 dag geledenVLISSINGEN - Bij de jaarlijkse Lintjesregen is Koos Hamels, hoofdtrainer bij Turnschool Zeeland, vrijdag geridderd.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Burgemeester Bas van den Tillaar heeft maandag, op advies van de politie, een woning aan de Singel 67 in Vlissingen voor zes maanden gesloten, nadat er drugs zijn aangetroffen.
2 dagen geleden