
Ferry derde in onderzoek regionaal openbaar vervoer
VLISSINGEN - De Westerschelde Ferry, de veerdienst tussen Vlissingen en Breskens, staat op de derde plaats van het hoogst gewaardeerde openbaar vervoer van 2019. Dat blijkt uit de OV-Klantenbarometer in het jaarlijkse klanttevredenheidsonderzoek.
De veerdienst wordt beoordeeld met een rapportcijfer van 8,3. De Westerschelde Ferry maakt daarmee een flinke sprong ten opzichte van 2018, toen het cijfer een 7,9 was.
Vragenlijst
Het jaarlijkse klanttevredenheidsonderzoek in het openbaar vervoer is voor de negentiende keer gehouden. In totaal hebben het afgelopen jaar 103.460 OV-reizigers tijdens 7.070 ritten de vragenlijst met ruim 30 vragen ingevuld. De top-3 van het hoogst gewaardeerde openbaar vervoer van 2019 bestaat uit het busvervoer op de Friese Waddeneilanden (8,6), de veerdienst Rotterdam–Dordrecht en Drechtsteden (8,4) en dus de veerdienst Vlissingen–Breskens (8,3).
Verbetering
In 2019 zijn bij de Westerschelde Ferry de terminals gerenoveerd, de schermen met informatie voor de reizigers vernieuwd, werden e-tickets geïntroduceerd, de betaalmogelijkheden uitgebreid en werd de website stevig onder handen genomen. Ook in 2020 wordt verder gegaan met verdere verbetering. Zo zal vanaf dit jaar het hoogseizoen, waarin wordt gevaren met twee schepen, met acht weken worden verruimd. Het hoogseizoen start dan vanaf 1 mei tot en eindigt op 20 september.
Reserveringssysteem
Tevens wordt de dienstverlening uitgebreid met de introductie van een reserveringssysteem. Klanten kunnen dan via de webshop een gegarandeerde plaats op een specifieke afvaart reserveren. Hiermee streeft de Westerschelde Ferry naar een verdere stijging van onze klanttevredenheid en naar de hoogtsgewaardeerd openbaar vervoerder van 2020.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Van vrijdag 7 tot en met zondag 9 november vindt 'Vlissingen Proeft' plaats. Van boulevard en binnenstad tot op het Scheldekwartier doen horecazaken mee.
19 uur geledenVLISSINGEN/OOST-SOUBURG - Zaterdag zijn er kinderactiviteiten om Halloween te vieren in zowel Vlissingen als Oost-Souburg.
22 uur geledenVLISSINGEN - De milieustraten in Zeeland zijn vanaf zaterdag 1 november alleen nog toegankelijk met een pas.
1 dag geledenVLISSINGEN - Afgelopen weekend hebben de A- en B-selectieturnsters van VTV Vlissingen deelgenomen aan de OZK wedstrijd in Zierikzee. Dit was een goede oefenwedstrijd om het seizoen mee te beginnen en voor een aantal turnsters tevens hun allereerste selectie turnwedstrijd.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - In de Van Ginkelstraat in Oost-Souburg realiseert woningcorporatie Zeeuwland zeven 'Ieders-thuis-woningen'. Van 28 tot en met 30 oktober worden de woningen geplaatst.
1 dag geledenVLISSINGEN - De politie heeft zondagavond een 35-jarige Vlissinger aangehouden voor heling van een fiets. 'Door een live-tracker in de fiets is die opgespoord', laat de politie weten. De tweewieler is weer terug bij zijn eigenaresse.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - Op zaterdag 1 november verzorgt de Zeeuwse Accordeon Vereniging Concertina haar 35-jarig jubileumconcert in de Historische kerk aan het Oranjeplein in Oost-Souburg.
1 dag geleden