
Ferry derde in onderzoek regionaal openbaar vervoer
VLISSINGEN - De Westerschelde Ferry, de veerdienst tussen Vlissingen en Breskens, staat op de derde plaats van het hoogst gewaardeerde openbaar vervoer van 2019. Dat blijkt uit de OV-Klantenbarometer in het jaarlijkse klanttevredenheidsonderzoek.
De veerdienst wordt beoordeeld met een rapportcijfer van 8,3. De Westerschelde Ferry maakt daarmee een flinke sprong ten opzichte van 2018, toen het cijfer een 7,9 was.
Vragenlijst
Het jaarlijkse klanttevredenheidsonderzoek in het openbaar vervoer is voor de negentiende keer gehouden. In totaal hebben het afgelopen jaar 103.460 OV-reizigers tijdens 7.070 ritten de vragenlijst met ruim 30 vragen ingevuld. De top-3 van het hoogst gewaardeerde openbaar vervoer van 2019 bestaat uit het busvervoer op de Friese Waddeneilanden (8,6), de veerdienst Rotterdam–Dordrecht en Drechtsteden (8,4) en dus de veerdienst Vlissingen–Breskens (8,3).
Verbetering
In 2019 zijn bij de Westerschelde Ferry de terminals gerenoveerd, de schermen met informatie voor de reizigers vernieuwd, werden e-tickets geïntroduceerd, de betaalmogelijkheden uitgebreid en werd de website stevig onder handen genomen. Ook in 2020 wordt verder gegaan met verdere verbetering. Zo zal vanaf dit jaar het hoogseizoen, waarin wordt gevaren met twee schepen, met acht weken worden verruimd. Het hoogseizoen start dan vanaf 1 mei tot en eindigt op 20 september.
Reserveringssysteem
Tevens wordt de dienstverlening uitgebreid met de introductie van een reserveringssysteem. Klanten kunnen dan via de webshop een gegarandeerde plaats op een specifieke afvaart reserveren. Hiermee streeft de Westerschelde Ferry naar een verdere stijging van onze klanttevredenheid en naar de hoogtsgewaardeerd openbaar vervoerder van 2020.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Een van de tradities op het Bevrijdingsfestival is het verwelkomen van de lopers die het Bevrijdingsvuur op 5 mei na middernacht in estafette van Wageningen naar Vlisingen brengen. Dan kan het Vrijheidsvuur worden aangestoken. Dit is een historisch en belangrijk moment tijdens de verschillende Bevrijdingsfestivals in Nederland. 'We verwachten de lopers tussen 18.00 en 19.00 uur te kunnen onthalen op onze mainstage', aldus de organisatie van Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen. De lopers zijn live te volgen.
11 uur geledenDe zon heeft de afgelopen dagen overuren gedraaid en op veel plaatsen steeg het kwik naar zomerse waarden. Dit weekeinde wordt de warme zuidwestenwind voor een koelere noordenwind ingewisseld en daarmee stijgt ook de kans op enkele buien, aldus weerbureau Weeronline.
16 uur geledenVLISSINGEN - Zaterdag (3 mei) vindt tegenover kunstatelier Kipvis aan de Sloeweg in Vlissingen de manifestatie 'Vlaggen voor Vrijheid' plaats. De manifestatie duurt van 13.00 en 17.00 uur. Om 14.00 uur start het podiumprogramma.
1 dag geledenVLISSINGEN - Toen de uit Vlissingen afkomstige Amanda Simons gebeld werd met de vraag of ze wilde optreden op het Bevrijdingsfestival, hoefde ze daar niet lang over na te denken. Al van kinds af aan wist Amanda wat ze later zou worden: zangeres én danseres. Inmiddels heeft ze jaarlijks meer dan honderdvijftig shows in binnen- en buitenland.
2 dagen geledenOOST-SOUBURG - Fractieleden Louise Claessens en Joanna Weijermans zijn per direct uit de Partij Souburg-Ritthem gestapt. 'Dit vanwege het niet adequaat ingrijpen door de politieke leiding op problemen in de fractie, die al kort na de beëdiging in 2022 zijn ontstaan', schrijven de twee in een brief. Weijermans en Claessens gaan samen verder in een nieuwe politieke partij: Hart voor de Dorpen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Liefhebbers van tall ships en ander maritiem erfgoed kunnen een publiektrekker van jewelste in de agenda zetten voor volgend jaar. Van 4 tot en met 7 juni vindt een nieuwe editie van Vlissingen Maritiem plaats.
2 dagen geledenVLISSINGEN - In de Sint Jacobskerk in Vlissingen is zondag (4 mei) een speciale kerkdienst bij te wonen. Deze Evensong vindt plaats in de herdenkingssfeer, ter nagedachtenis aan de Tweede Wereldoorlog.
3 dagen geleden