
Feestje voor vrijwilligers van Cederhof
KAPELLE - Ruim 120 vrijwilligers van zorgorganisatie Cederhof in Kapelle zijn maandag in het zonnetje gezet in het plaatselijke dorpshuis De Vroone.
Om de vrijwilligers te bedanken voor hun belangeloze inzet voor de medemens, stond er een feestelijke middag op het programma. Die begon met een quiz. "Sommige teams kwamen zelfs verkleed!", vertelt directeur Inge van den Boomen van Cederhof. "Fanatiek namen de teams deel aan de quiz." Op een groot scherm werden filmpjes en muziekfragmenten getoond van de jaren '60 tot nu. "Het team 'De radio's' won nipt van het 'A-team' en team 'Dolly Dots'."
Daarna kregen de vrijwilligers een driegangenmenu geserveerd. "Deze dag is een blijk van waardering voor de inzet van de 200 vrijwilligers die aan ons verbonden zijn. Zij zijn het kloppend hart van Cederhof." De vrijwilligers die 5, 10 of 15 jaar aan de organisatie verbonden zijn, kregen bloemen en een presentje.
Activiteiten
De vrijwilligers organiseren bijvoorbeeld groepsactiviteiten, zoals kegelen, sjoelen, bewegen op muziek en koersbal en lezen voor in de huiskamer. Ook wordt er elke week gezongen.
Buiten het zorgcentrum gaan vrijwilligers op huisbezoek bij inwoners van de gemeente Kapelle om een praatje te maken of samen te fietsen. Ook halen ze bezoekers van de dagverzorging iedere dag thuis op. "En iedere dag bezorgen ze de maaltijden van tafeltje-dekje bij 200 inwoners van de gemeente. Deze betrokkenheid verdient waardering!"
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE - Op zaterdag 17 mei organiseert Stichting het Gehandicapte Kind voor de vierde keer de Mega Wandel Marathon. Het wandelfeest vindt plaats in en rondom Arnhem waarbij deelnemers uit het hele land meelopen. Zo worden ook Zeeuwen opgeroepen om mee te wandelen voor kinderen met een handicap.
7 uur geledenHANSWEERT - Tijdens de Nationale Herdenking op zondag 4 mei 2025 herdenken we allen - burgers en militairen - die in het Koninkrijk der Nederlanden of waar ook ter wereld zijn omgekomen sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, in oorlogssituaties en bij vredesmissies.
10 uur geledenWEMELDINGE - Het lijkt een wereld van verschil: een gezellig kaartavondje in een dorpssportzaal en het bruisende pokercircuit van Las Vegas. Toch begint het voor sommige spelers precies daar - in Wemeldinge - waar op 11 mei opnieuw een voorronde wordt gehouden van het Open Nederlands Kampioenschap Poker (ONK Poker).
13 uur geledenKRUININGEN - Op woensdag 21 mei vindt in Kruiningen een speelgoedruil plaats. Tussen 13.00 en 16.00 uur kunnen bezoekers in Ons Dorpshuis aan de Berghoekstraat 3 speelgoed inleveren en ruilen.
1 dag geledenREIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal wil peilen hoeveel belangstelling er is voor de documentaire: 'In dienst van de vrede'. Deze film is speciaal gemaakt voor veteranen, hun families en andere geïnteresseerden.
1 dag geledenGOES - Een kleine moeite met grote gevolgen: dat blijkt uit de actie "Band op Spanning Reimerswaal", die afgelopen januari door de gemeente werd georganiseerd. Op twee zaterdagen konden inwoners gratis hun autobanden laten controleren en oppompen. Het doel? Meer bewustwording over het belang van de juiste bandenspanning - voor zowel het milieu als de portemonnee.
1 dag geledenKAPELLE - Vanaf 1 mei is de gemeente Kapelle een nieuwe kracht rijker: de wijk-GGD'er. Deze professional richt zich op het ondersteunen van mensen met verward of onbegrepen gedrag en speelt een belangrijke rol bij het vroegtijdig signaleren van problemen in de wijk.
2 dagen geleden