
Feestelijk diner voor klanten Voedselbank dankzij rotary
GOES - Bij de Goederenloods Goes genoten 100 klanten van Voedselbank de Bevelanden, 70 volwassenen en 30 kinderen, donderdag van een feestelijk diner. Rotary clubs Goes de Bevelanden en Goes-Reimerswaal organiseerden dit diner in samenwerking met de Voedselbank.
Meer uit Reimerswaal
KRABBENDIJKE - De voorbereidingen voor het ondergronds brengen van een deel van de hoogspanningsverbinding bij Krabbendijke zijn in volle gang. Netbeheerder TenneT legt hier over een traject van ongeveer vier kilometer een 380 kV-kabelverbinding aan.
35 minuten geledenKRUININGEN - Het is geen toeval dat autobedrijf Lokerse al generaties lang mee draait in Kruiningen. Sinds de oprichting in 1956 is het bedrijf langzaam maar gestaag gegroeid, zich steeds aanpassend aan veranderende mobiliteit en klantbehoefte. Onder leiding van Martijn Lokerse blijft het bedrijf zich ontwikkelen. Sinds kort kwamen daar twee nieuwe onderdelen bij: Schade Vakman en een vernieuwde wasstraat.
3 uur geledenREIMERSWAAL - Bij de komende Tweede Kamerverkiezingen, op woensdag 29 oktober, staan twee inwoners van de gemeente Reimerswaal op het landelijke stembiljet. Daarmee is de gemeente ook dit jaar lokaal vertegenwoordigd bij de verkiezingen.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - De mountainbikevereniging Mellowbikers organiseert op zondag 19 oktober een open rit voor iedereen die graag buiten op de fiets zit. De zogenoemde Open Mellow Rit is bedoeld voor zowel ervaren mountainbikers als mensen die kennis willen maken met de sport of de vereniging.
1 dag geledenGOES - In Da Vinci Cinema vond donderdag de kick-off plaats van MoviemakerZ. In dit project gaan bijna tweehonderd leerlingen uit de bovenbouw van vijf basisscholen uit de gemeenten Borsele, Goes en Tholen aan de slag met een lessenreeks waarin zij de basisbeginselen van film aangeleerd krijgen. Ook worden zij meer bewust gemaakt van nieuwe media. Zij gaan zelf een kort filmpje maken en de winnaars van het beste filmpje worden tijdens de première beloond met de gouden zeester-bokaal.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Illustrator en animator Louis Hector opent in oktober zijn eerste solo-expositie waarin hij de wereld van digitaal ontwerp verbindt met het tastbare van papier.
2 dagen geledenYERSEKE - Aanstaande zaterdag 18 oktober houdt Vogelvereniging Inter Scaldis Yerseke de jaarlijkse show. Locatie: Kerkelijk Centrum 'De Haven', Paardenmarkt 8, Yerseke.
3 dagen geleden