Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feest voor ieder Kind verlaagt haar drempel

Feest voor ieder Kind verlaagt haar drempel

SINT ANNALAND - Stichting Feest voor ieder Kind wil er, juist vanwege coronatijd, een leuke zomer van maken voor kinderen van het eiland. En dan bedoelt men ook echt alle kinderen. Oók voor hen waarvan de ouders het niet breed hebben. Ook degenen die de kleine bijdrage niet kunnen betalen, zijn gewoon welkom' 

Stichting Feest voor Ieder Kind is in november opgericht. De Sinterklaasactiviteit was een groot succes maar daarna was het even stil rond deze mooie stichting. Met de zomer voor de deur wil Feest voor ieder Kind weer volop van zich laten horen. De eerstkomende activiteit is een bingo op 20 juni, 's middags voor kinderen en 's avonds volwassenen. Zo volgen er nog veel meer activiteiten deze zomer. Van cupcakes pakken tot pannenkoeken eten en van een knutselmiddag tot samen spelen. 

"Een aantal activiteiten kost geld, niet om aan te verdienen natuurlijk, maar daarvan kopen we bijvoorbeeld de materialen. Het gaat om een kleine bijdrage van bijvoorbeeld 50 cent, een euro of 2.50 euro per kind. Voor sommige gezinnen die het niet breed hebben, is een bijdrage van vijftig cent al een probleem. Wij zouden het heel erg vinden als dat deelname in de weg staat. Daarom hebben we contact met bijvoorbeeld Sjors Sportief. Zij hebben in beeld voor welke gezinnen dit een probleem zou zijn en geven aan dat wij hen ook graag ontvangen. 

Stichting Feest voor ieder Kind heeft er alle begrip voor dat gezinnen het juist in deze tijd erg moeilijk hebben. Niemand hoeft zich daarvoor te schamen en toch zeker niet weg te blijven. Daarom zetten wij onze deur wagenwijd open en willen we de drempel zo laag mogelijk houden. Ze kunnen ons even bellen op 06-19421991 en natuurlijk gaan we discreet met dergelijke informatie om", zo legt Patricia van den Berg van de stichting uit. Kijk binnenkort op de Facebookpagina Feest voor ieder kind voor het hele zomerprogramma. 

Meer uit Tholen

Carolien opent vakantiewoning voor mensen met een intensieve zorgvraag

THOLEN - Precies honderd jaar na de geboorte van Marus Klippel werd afgelopen donderdag 't Huysje van Klippel geboren. Deze vakantiewoning aan de Kettingdijk in Tholen biedt een onderkomen aan mensen met een intensieve zorgvraag. De feestelijke opening werd verricht door Carolien Bierens en Hugo de Jonge.

15 uur geleden
Dodenherdenking in Tholen met Pools bezoek en plechtigheid in wandelpark

THOLEN - Het 4 mei Comité organiseert samen met de gemeente Tholen zondagavond de officiële herdenking in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Tijdens de plechtigheid houdt burgemeester Sijbers een toespraak en is er een kranslegging. Ook is er een Poolse delegatie aanwezig uit zusterstad Ilawa. 

19 uur geleden
Bij deze stranden op Tholen mag je vanaf vandaag zwemmen in open water

THOLEN - Met de start van het nieuwe seizoen zijn de stranden in de gemeente Tholen sinds vandaag weer open voor recreatief zwemmen. Tot en met 30 september kunnen inwoners en toeristen terecht op meerdere officiële zwemlocaties. Een overzicht waar je op Tholen veilig kunt zwemmen én waar je op moet letten.

1 dag geleden
Nacontrole in woning Sint-Annaland, inductiekookplaat vermoedelijk oorzaak

SINT-ANNALAND - De brandweer is woensdagavond ingezet voor een nacontrole bij een woning aan de Tienhoven in Sint-Annaland. De oorzaak van het probleem was vermoedelijk een inductiekookplaat.

1 dag geleden
Snelweg A4 bij Bergen op Zoom dit weekend dicht vanwege onderhoud

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - De A4 tussen knooppunt Markiezaat en Zoomland, richting Rotterdam, is vanaf vrijdagavond 2 mei tot maandagochtend 5 mei deels afgesloten vanwege onderhoud. Het verkeer moet rekening houden met omleidingen en extra reistijd die kan oplopen tot een uur.

1 dag geleden
Bevrijdingsmarkt met geschenk- en hobbyartikelen bij museum De Meestoof

SINT-ANNALAND - Op het terrein van streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland wordt op maandag 5 mei een bevrijdingsmarkt georganiseerd. Bezoekers kunnen vanaf 11.00 uur terecht op de markt.

2 dagen geleden
‘Goud, sieraden en munten leveren veel geld op’

Medusa Auctioneers houdt taxatieweek van dinsdag 6 tot en met vrijdag 9 mei

2 dagen geleden