Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Federer gaf zichzelf slechts 3 procent kans op overwinning

Federer gaf zichzelf slechts 3 procent kans op overwinning

MELBOURNE (ANP) - Roger Federer houdt toch een vervelende nasmaak over aan het toernooi waarin hij tot tweemaal toe aan uitschakeling ontsnapte. De twintigvoudig grandslamwinnaar verloor in de halve finales van de Australian Open van Novak Djokovic en achtte zichzelf bij voorbaat al nagenoeg kansloos.

"Vandaag was vreselijk, om dit mee te maken. Het was een mooie entree en een mooi afscheid. Maar wat daartussen gebeurde is iets om te vergeten, want ik wist dat ik maar 3 procent kans had om te winnen", bekende Federer na zijn nederlaag in drie sets (7-6 (1) 6-4 6-3). "Maar je gaat er wel voor, je weet het nooit. Maar als je ziet dat het niet meer gaat lukken, dan is het erg zwaar."

Federer overleefde in de vorige ronde tegen Tennys Sandgren zeven wedstrijdpunten en in de derde ronde had hij vijf sets nodig om John Millman te verslaan. "Al met al ben ik erg blij. Over het algemeen speelde ik goed, maar ik weet dat ik beter kan. Aan de andere kant, ik kan ook veel slechter spelen", aldus de nummer 4 van de wereld. "Zonder voorbereidingstoernooi denk ik dat dit een heel erg goed resultaat is."

Meer uit Sport

Sinner ten koste van Boeblik naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Jannik Sinner heeft zonder moeite de kwartfinales van de US Open bereikt. De 24-jarige Italiaan versloeg in de achtste finale Aleksandr Boeblik uit Kazachstan in drie sets: 6-1 6-1 6-1.

4 uur geleden
Tennisster Osaka verslaat Gauff en staat in kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka is door naar de kwartfinale van de US Open. Osaka versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in de achtste finales. Het werd 6-3 6-2.

9 uur geleden
Tennisster Swiatek in twee sets naar kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Russische Ekaterina Alexandrova in de achtste finales. Swiatek was in twee sets te sterk voor Alexandrova: 6-3 6-1.

11 uur geleden
Tennisser De Minaur naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Alex de Minaur heeft zich bij de US Open geplaatst voor de kwartfinales. De als achtste geplaatste Australiër was in drie sets te sterk voor Leandro Riedi uit Zwitserland. Het werd 6-3 6-2 6-1.

11 uur geleden
Benoot na seizoen van Visma - Lease a Bike naar Decathlon

LA MOTTE-SERVOLEX (ANP) - Tiesj Benoot vertrekt aan het einde van het jaar bij de Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike. De 31-jarige Belg gaat de komende drie jaar rijden voor Decathlon CMA CGM, het huidige Decathlon-AG2R. Dat maakte de Franse ploeg bekend.

20 uur geleden
Sabalenka naar laatste acht US Open

NEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld versloeg in twee sets Cristina Bucsa uit Spanje: 6-1 6-4.

1 dag geleden
Djokovic eenvoudig naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De als zevende geplaatste Serviër won in drie sets van de Duitser Jan-Lennard Struff: 6-3 6-3 6-2.

1 dag geleden