Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Volendam wint van Den Bosch, Jong Ajax naar derde plek

FC Volendam wint van Den Bosch, Jong Ajax naar derde plek

VOILENDAM (ANP) - Koploper FC Volendam heeft in de eerste divisie de thuiswedstrijd tegen FC Den Bosch overtuigend gewonnen: 3-0. De Volendammers hielden daardoor 3 punten voorsprong op Excelsior, dat thuis met moeite Jong FC Utrecht versloeg (2-1).

Robert Mühren nam twee Volendamse doelpunten voor zijn rekening en ook de Italiaan Gaetano Oristanio kwam tot scoren voor de ploeg van trainer Wim Jonk. Mühren loopt nu één-op-één: in zeventien duels kwam hij tot zeventien treffers.

Excelsior keek bij rust nog tegen een achterstand aan. Thijs Dallinga maakte kort na rust gelijk, waarna Marouan Azarkan de Rotterdammers vlak voor tijd met een kopbal behoedde voor puntenverlies. Topscorer Dallinga ging kort voor het laatste fluitsignaal geblesseerd naar de kant.

Opmars

Jong Ajax gaf de opmars een vervolg met een 3-1-zege in de uitwedstrijd tegen De Graafschap. Namens Jong Ajax scoorden Naci Ünüvar en invallers Christian Rasmussen en Ar'Jany Martha. De Amsterdammers, die sinds 1 oktober niet meer verloren, stegen daardoor naar de derde plek. Jong Ajax staat onder leiding van John Heitinga.

Sem Steijn had met drie doelpunten een belangrijk aandeel in de 5-1-zege van ADO Den Haag op FC Dordrecht. ADO staat zesde, Dordrecht laatste.

Meer uit Voetbal

Reserves van Oranje verliezen van tweede keus Oezbekistan

NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.

15 minuten geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt eerste duel van de VS op het WK

LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.

1 uur geleden
Koeman: basisplaats tegen Japan wordt kort dag voor Depay

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."

1 uur geleden
Koeman: we krijgen veel kansen, maar scoren te weinig

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.

1 uur geleden
Koeman moet ernst van heupblessure doelman Verbruggen afwachten

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.

1 uur geleden
Aanvalster Miedema heeft knieoperatie ondergaan

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.

1 uur geleden
Van Dijk blij dat Oranje duel met Oezbekistan heeft gewonnen

NEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.

1 uur geleden