Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht zonder doelman Barkas tegen Fortuna Sittard

FC Utrecht zonder doelman Barkas tegen Fortuna Sittard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geen beroep doen op Vasilis Barkas. De Griekse doelman is niet op tijd hersteld van een tegen FC Volendam opgelopen bovenbeenblessure.

"Hij is afwezig", zegt Jans op de website van de Utrechters. "Aan het einde van de wedstrijd tegen Volendam had hij al last en de wedstrijd tegen Fortuna komt te vroeg. Ole Romeny heeft een teenblessure opgelopen tijdens de training, dus die haalt de wedstrijd van zondag ook niet."

Tegenover de afwezigheid van Barkas en Romeny staat de terugkeer van rechtsbuiten Marouan Azarkan. Hij is weer fit na een hoofdblessure. "Marouan zit zondag bij de wedstrijdselectie", aldus Jans.

FC Utrecht is sinds 6 oktober ongeslagen in de Eredivisie en staat momenteel op de elfde plaats. Het duel met Fortuna Sittard begint zondag om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

1 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

1 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

2 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

4 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

13 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

13 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

15 uur geleden