FC Utrecht zonder doelman Barkas tegen Fortuna Sittard
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geen beroep doen op Vasilis Barkas. De Griekse doelman is niet op tijd hersteld van een tegen FC Volendam opgelopen bovenbeenblessure.
"Hij is afwezig", zegt Jans op de website van de Utrechters. "Aan het einde van de wedstrijd tegen Volendam had hij al last en de wedstrijd tegen Fortuna komt te vroeg. Ole Romeny heeft een teenblessure opgelopen tijdens de training, dus die haalt de wedstrijd van zondag ook niet."
Tegenover de afwezigheid van Barkas en Romeny staat de terugkeer van rechtsbuiten Marouan Azarkan. Hij is weer fit na een hoofdblessure. "Marouan zit zondag bij de wedstrijdselectie", aldus Jans.
FC Utrecht is sinds 6 oktober ongeslagen in de Eredivisie en staat momenteel op de elfde plaats. Het duel met Fortuna Sittard begint zondag om 14.30 uur.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
6 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden