FC Utrecht zonder doelman Barkas tegen Fortuna Sittard
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geen beroep doen op Vasilis Barkas. De Griekse doelman is niet op tijd hersteld van een tegen FC Volendam opgelopen bovenbeenblessure.
"Hij is afwezig", zegt Jans op de website van de Utrechters. "Aan het einde van de wedstrijd tegen Volendam had hij al last en de wedstrijd tegen Fortuna komt te vroeg. Ole Romeny heeft een teenblessure opgelopen tijdens de training, dus die haalt de wedstrijd van zondag ook niet."
Tegenover de afwezigheid van Barkas en Romeny staat de terugkeer van rechtsbuiten Marouan Azarkan. Hij is weer fit na een hoofdblessure. "Marouan zit zondag bij de wedstrijdselectie", aldus Jans.
FC Utrecht is sinds 6 oktober ongeslagen in de Eredivisie en staat momenteel op de elfde plaats. Het duel met Fortuna Sittard begint zondag om 14.30 uur.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 dag geleden