
FC Utrecht neemt spits Min over van RKC Waalwijk
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt David Min over van RKC Waalwijk. De 24-jarige centrumspits tekent een contract voor vier jaar bij de Eredivisionist. Min maakte afgelopen seizoen tien doelpunten op het hoogste niveau.
"We denken dat hij met zijn intensiteit goed bij onze speelstijl past", zegt technisch directeur Jordy Zuidam op de clubwebsite. "Verder heeft hij een goede lengte, heeft hij snelheid én aangetoond over scorend vermogen te beschikken. We zien de potentie en denken dat hij bij FC Utrecht verder kan groeien."
Eerder haalde Utrecht al drie Belgen: verdedigers Matisse Didden van Roda JC en Siebe Horemans van Excelsior en middenvelder Alonzo Engwanda van Anderlecht.
Meer uit Voetbal
BASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).
4 uur geledenBASEL (ANP) - Daniëlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."
7 uur geledenBASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.
7 uur geledenBASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben een helft hoop gehad op een stunt in het laatste groepsduel met Frankrijk, maar een plek in de kwartfinales bleek onhaalbaar. Met agressief spel kwam Oranje in de eerste helft 2-1 voor tegen de sterke Fransen, maar na rust bleken de krachten op: 2-5.
9 uur geledenBASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn na een 5-2-nederlaag tegen Frankrijk al in de groepsfase van het EK in Zwitserland uitgeschakeld. De ploeg van de afscheidnemende bondscoach Andries Jonker had in Basel een zege met drie doelpunten verschil nodig. Na een 2-1-voorsprong bij rust was er nog hoop, maar in de tweede helft bleek Frankrijk te sterk.
9 uur geledenBASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen in een flink gewijzigde formatie aan het cruciale EK-duel met Frankrijk. Onder anderen topscorer aller tijden Vivianne Miedema en vleugelspeelster Esmee Brugts zitten op de bank. Aanvalster Lineth Beerensteyn heeft juist haar eerste basisplaats van het EK.
12 uur geledenPRESTON (ANP/RTR/AFP) - De eerste oefenwedstrijd van Liverpool in het nieuwe seizoen is een emotioneel eerbetoon geworden aan de kortgeleden overleden Portugese aanvaller Diogo Jota. Er waren liederen, een kranslegging en een minuut stilte in stadion Deepdale van Preston North End, waar de kampioen van de Premier League op bezoek was.
12 uur geleden