FC Utrecht kan ook niet winnen bij PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - Het ambitieuze FC Utrecht heeft in de eredivisie ook niet kunnen winnen bij PEC Zwolle. De ploeg van interim-trainer René Hake moest in Zwolle genoegen nemen met een gelijkspel: 1-1. Met 10 punten uit acht wedstrijden staat Utrecht op de negende plaats.
PEC Zwolle kwam na een half uur spelen enigszins fortuinlijk op voorsprong. Een schot van Mustafa Saymak vloog via de rug van Utrecht-verdediger Django Warmerdam over keeper Maarten Paes. Eerder in de wedstrijd had Saymak al de lat geraakt met een schot dat door Willem Janssen van richting was veranderd.
Janssen stond voor het eerst in de basis bij FC Utrecht na de zware knieblessure die hij begin dit jaar had opgelopen. De verdediger moest echter al na 25 minuten weer van het veld met een hamstringblessure.
Utrecht kwam na bijna een uur spelen op gelijke hoogte via Mimoun Mahi, die scoorde na een fraaie pass van Gyrano Kerk. In de slotfase was de hoofdrol voor de VAR. Op basis van de tv-beelden werd een doelpunt van Zwolle-invaller Jesper Drost afgekeurd vanwege buitenspel. Scheidsrechter Danny Makkelie trok daarna rood voor Thomas Lam, maar hij moest na het terugkijken van de beelden constateren dat een gele kaart voldoende was voor de aanvoerder van Zwolle.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
8 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
10 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
10 uur geleden