Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente wint zonder problemen van wegzakkend FC Groningen

FC Twente wint zonder problemen van wegzakkend FC Groningen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zonder veel problemen de thuiswedstrijd van het stroef draaiende FC Groningen gewonnen. Door de 3-0-nederlaag in Enschede staat de ploeg van trainer Frank Wormuth nu zestiende, met maar 2 punten meer dan FC Volendam en FC Emmen.

Groningen won maar één van zijn laatste zeven wedstrijden. Alleen SC Cambuur en Go Ahead Eagles werden dit seizoen verslagen in de Eredivisie. FC Twente herpakte zich tegen de Groningers van de 2-0-nederlaag bij Feyenoord vorige week en houdt aansluiting met de topploegen.

Michel Vlap raakte in de eerste helft de lat bij een van de kansen voor Twente, dat een stuk gevaarlijker was dan de uitploeg. Voor rust werd er echter niet gescoord.

Virgil Misidjan maakte al vroeg in de tweede helft de openingstreffer door op aangeven van Ricky van Wolfswinkel laag in de verre hoek raak te schieten. De spits was ook de aangever bij een treffer van Joshua Brenet, 7 minuten later. Van dichtbij schoot de verdediger hard raak voor al zijn derde doelpunt van het seizoen. Nooit eerder maakte Brenet zoveel goals in een jaargang van de Eredivisie. Van Wolfswinkel was in de slotfase voor de tweede keer dit seizoen trefzeker.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

6 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

7 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

8 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

11 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

21 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

23 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden