Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente wint in slotfase bij Go Ahead Eagles dankzij Zerrouki

FC Twente wint in slotfase bij Go Ahead Eagles dankzij Zerrouki

DEVENTER (ANP) - Ramiz Zerrouki heeft FC Twente met een fraai doelpunt de winst bezorgd in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De ploeg van trainer Ron Jans stond in de lege Adelaarshorst lang op achterstand, maar trok de wedstrijd in de slotfase naar zich toe. Ricky van Wolfswinkel kopte in de 79e minuut de gelijkmaker binnen, vier minuten later schoot Zerrouki de bal van bijna 25 meter met de binnenkant van de rechtervoet in de kruising: 1-2.

FC Twente klom naar de zesde plaats in de Eredivisie met 25 punten. Go Ahead Eagles staat met 5 punten minder op de tiende plek.

De thuisclub domineerde zeker voor rust. De ploeg van trainer Kees van Wonderen had al heel wat kansen onbenut gelaten toen Iñigo Córdoba in de 39e minuut de score opende. De Spanjaard volleerde een doorgekopte hoekschop tegendraads binnen: 1-0. Córdoba, die zijn zesde doelpunt maakte, had daarvoor al de paal geraakt. Aan de andere kant schoot Michel Vlap op de lat.

Jans bracht na rust onder anderen de aanvallers Virgil Misidjan, Václav Cerny en Manfred Ugalde in om meer gevaar te stichten. Ugalde speelde een belangrijke rol in de slotfase. Uit een hoekschop belandde de bal via de 19-jarige Costa Ricaan bij Van Wolfswinkel, die de gelijkmaker inkopte. Even later legde Ugalde de bal terug op Zerrouki, die Twente met een hard en geplaatst schot de winst bezorgde.

Meer uit Voetbal

Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

19 minuten geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

2 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

9 uur geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

22 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

1 dag geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

1 dag geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

1 dag geleden