Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente trapt nieuwe seizoen af met zege op Fortuna Sittard

FC Twente trapt nieuwe seizoen af met zege op Fortuna Sittard

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is het seizoen goed begonnen met veel nieuwe spelers. De club uit Enschede zette in het eigen stadion Fortuna Sittard opzij: 2-0.

Queensy Menig en Danilo maakten de doelpunten. Vooral de snelle Menig was soms ongrijpbaar voor de defensie van de bezoekers uit Limburg.

De supporters in de Veste zagen een ander FC Twente dan voor de coronapauze. Maar liefst vijftien spelers vertrokken uit Enschede, net als de hoofdtrainer en de technisch directeur. De nieuwe coach Ron Jans zag Menig de score al in de tiende minuut openen. Danilo, gehuurd van Ajax, benutte in de 51e minuut een strafschop na een overtreding van Branislav Ninaj op Jesse Bosch.

Danilo had al eerder voor 2-0 moeten zorgen. Hij scoorde niet na een goede voorzet van Vaclav Cerny die voor een seizoen van FC Utrecht wordt gehuurd. Fortuna Sittard stelde teleur met nieuwe spelers als Zian Flemming, Sebastian Polter, Emil Hansson, Mats Seuntjens en Ben Rienstra.

Meer uit Voetbal

UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

4 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

9 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

19 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

21 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

22 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

22 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

1 dag geleden