FC Twente heeft Menig terug voor uitwedstrijd tegen koploper Ajax
ENSCHEDE (ANP) - Queensy Menig keert zaterdag terug in de selectie van FC Twente voor de uitwedstrijd tegen Ajax. De aanvaller ontbrak de laatste twee wedstrijden omdat hij het coronavirus had. Zonder Menig speelde Twente gelijk (1-1) bij PSV en werd in eigen stadion met 2-0 verloren van RKC Waalwijk.
"Een grote wedstrijd", zegt trainer Ron Jans over de confrontatie. "Er wordt gesproken dat Ajax te weinig weerstand krijgt in de Nederlandse competitie, maar wij willen bewijzen dat ze wel weerstand kunnen krijgen in de Eredivisie. Dat is onze taak. Ajax doet het hartstikke goed en het is mooi om naar te kijken, maar het gaat erom wat wij doen. Wij moeten erin geloven en met durf en lef spelen, dan kan er misschien een verrassing uitrollen."
Jans heeft nog niet de beschikking over Dario Dumic, Nathangelo Markelo en Jayden Oosterwolde. Dumic en Markelo hebben na blessures deels aan de groepstraining meegedaan. De wedstrijd tegen Ajax komt voor hen te vroeg. "Ook met Jayden Oosterwolde gaat het de goede kant op, maar ook hij is er nog niet bij", aldus Jans.
Wout Brama speelt tegen Ajax zijn 250e Eredivisiewedstrijd voor FC Twente.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
3 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
12 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
13 uur geleden