Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente heeft aanvoerder Brama terug voor derby

FC Twente heeft aanvoerder Brama terug voor derby

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft aanvoerder Wout Brama terug voor de streekderby tegen Heracles Almelo. De clubs treffen elkaar vrijdagavond in Enschede. Brama (36) stond ruim een maand aan de kant, maar de middenvelder keert nu terug in de selectie van trainer Ron Jans.

Het is nog onzeker of doelman Lars Unnerstall kan meedoen. De Duitser hield vorige week een blessure over aan het bekerduel met OSS'20 en ontbrak daardoor afgelopen weekeinde tegen PSV. Met reservekeeper Jeffrey de Lange onder de lat verloor Twente in Eindhoven met 5-2. "Lars heeft op de training wat meegedaan en we moeten kijken hoe zijn blessure daarop reageert", aldus Jans. "We moeten de knoop nog doorhakken of hij inzetbaar is."

FC Twente pakte uit de laatste vier competitieduels slechts 2 punten en is gezakt naar de tiende plaats in de Eredivisie, met 4 punten meer dan Heracles dat een wedstrijd minder speelde. "Ik heb nu twee Twentse derby’s meegemaakt, maar dat was zonder publiek", zegt Jans. Beide ontmoetingen eindigden vorig seizoen in een gelijkspel (2-2 in Almelo, 1-1 in Enschede). "Een derby is gewoon speciaal, maar voor de competitie is het ook niet onbelangrijk. Wij willen omhoog, maar dat wil Heracles ook."

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

13 minuten geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

1 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

2 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

2 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

3 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

3 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

4 uur geleden