Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente begint met minieme zege op bezoek bij NEC

FC Twente begint met minieme zege op bezoek bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - FC Twente is het nieuwe seizoen in de Eredivisie gestart met een zege bij NEC. De nummer 3 van het afgelopen seizoen boekte een 2-1-overwinning in Nijmegen.

Trainer Joseph Oosting kende wat defensieve problemen na het recente vertrek van aanvoerder Robin Pröpper naar Rangers FC en door de schorsing van Mees Hilgers. Alec van Hoorenbeeck en Max Bruns vormden daardoor in Nijmegen het centrale duo.

De juist van Rangers FC gekomen Sam Lammers opende op aangeven van Sayfallah Ltaief vroeg de score. NEC knokte zich terug en maakte na bijna een half uur spelen gelijk. Kodai Sano kopte een voorzet vanaf rechts van Bart van Rooij achter doelman Lars Unnerstall.

Corner

Twente raakte in de vermakelijke eerste helft vervolgens tot twee keer toe de lat, maar wist de leiding niet te nemen. Ongeveer tien minuten na rust lukte dat wel. De Belg Van Hoorenbeeck stond bij een corner geheel vrij bij de tweede paal en kopte raak. Die voorsprong werd, ondanks aandringen van de thuisploeg, niet meer weggegeven.

Komende dinsdag speelt FC Twente thuis tegen Red Bull Salzburg, een duel in de derde voorronde van de Champions League. Afgelopen dinsdag werd er met 2-1 verloren in Oostenrijk.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

4 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

4 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

5 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

6 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

7 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

7 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

8 uur geleden