Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente begint met minieme zege op bezoek bij NEC

FC Twente begint met minieme zege op bezoek bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - FC Twente is het nieuwe seizoen in de Eredivisie gestart met een zege bij NEC. De nummer 3 van het afgelopen seizoen boekte een 2-1-overwinning in Nijmegen.

Trainer Joseph Oosting kende wat defensieve problemen na het recente vertrek van aanvoerder Robin Pröpper naar Rangers FC en door de schorsing van Mees Hilgers. Alec van Hoorenbeeck en Max Bruns vormden daardoor in Nijmegen het centrale duo.

De juist van Rangers FC gekomen Sam Lammers opende op aangeven van Sayfallah Ltaief vroeg de score. NEC knokte zich terug en maakte na bijna een half uur spelen gelijk. Kodai Sano kopte een voorzet vanaf rechts van Bart van Rooij achter doelman Lars Unnerstall.

Corner

Twente raakte in de vermakelijke eerste helft vervolgens tot twee keer toe de lat, maar wist de leiding niet te nemen. Ongeveer tien minuten na rust lukte dat wel. De Belg Van Hoorenbeeck stond bij een corner geheel vrij bij de tweede paal en kopte raak. Die voorsprong werd, ondanks aandringen van de thuisploeg, niet meer weggegeven.

Komende dinsdag speelt FC Twente thuis tegen Red Bull Salzburg, een duel in de derde voorronde van de Champions League. Afgelopen dinsdag werd er met 2-1 verloren in Oostenrijk.

Meer uit Voetbal

KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

2 uur geleden
Aanklager KNVB: geen straf voor James in paspoortkwestie

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.

3 uur geleden
Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

16 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

18 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

18 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

19 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

23 uur geleden