FC Groningen zonder trainer Buijs tegen Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Danny Buijs van FC Groningen ontbreekt vanwege trieste privéomstandigheden in De Kuip bij de uitwedstrijd tegen Feyenoord. Zijn assistent Adrie Poldervaart is nu de hoofdverantwoordelijke bij de noorderlingen. De 38-jarige Buijs mist het weerzien met de club waarvoor hij zelf in de jeugd voetbalde en waarbij hij tussen 2006 en 2009 deel uitmaakte van de hoofdmacht.
FC Groningen, dat het ook moet doen zonder de nog altijd niet fitte aanvoerder Arjen Robben, pakte 10 punten uit de laatste vier wedstrijden en klom daardoor op naar de zevende plaats in de eredivisie. De ploeg van Buijs heeft 13 punten, 2 minder dan Feyenoord.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink houdt tegen Canada in zijn tweede interland als bondscoach van de voetbalsters vast aan grotendeels dezelfde ploeg als bij zijn debuut vrijdag tegen Polen (0-0). De afscheidnemende Sherida Spitse neemt centraal achterin de plek in van Veerle Buurman, vleugelverdedigsters Lynn Wilms en Marisa Olislagers komen in het elftal in plaats van Kerstin Casparij en Janou Levels.
26 minuten geledenNAPELS (ANP/AFP) - Napoli kan zeker drie maanden geen beroep doen op middenvelder Kevin De Bruyne. Dat zei teammanager Gabriele Oriali dinsdag. De 34-jarige Belg liep zaterdag een hamstringblessure op in het gewonnen duel met Internazionale (3-1).
48 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-supporters die vorige week niet bij de thuiswedstrijd in de Europa League tegen Panathinaikos konden zijn, krijgen geld terug. Dat meldt Feyenoord dinsdag. Het aanvangstijdstip van het duel werd een paar uur uitgesteld vanwege storm Benjamin, waardoor sommige fans het duel misten. Door het latere tijdstip konden zij mogelijk vanwege andere verplichtingen niet meer naar De Kuip.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug voor langere tijd vastgelegd. De 20-jarige voetballer, die in mei debuteerde in het eerste elftal van de Rotterdammers, tekende twee jaar bij tot de zomer van 2028.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft over het seizoen 2024-2025 een recordomzet geboekt van 837 miljoen euro. De Franse voetbalclub won het afgelopen seizoen de Champions League. "Het is een historisch seizoen op sportief en economisch vlak", schrijft de club in een persbericht.
3 uur geledenFENEGRO (ANP/Belga) - Josep Martínez Riera, de Spaanse reservedoelman van Inter Milaan, heeft in het Italiaanse Fenegro een 81-jarige man in een elektrische rolstoel doodgereden. Dat heeft een woordvoerder van de politie bevestigd.
5 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil doorgaan tot het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico als zijn lichaam dat toelaat. Dat zei de 38-jarige Argentijn in een interview met het Amerikaanse NBC News.
10 uur geleden