
FC Groningen zonder spits Strand Larsen naar Feyenoord
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen reist zondag zonder spits Jørgen Strand Larsen af naar Rotterdam voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord. De 20-jarige Strand Larsen krijgt rust van trainer Danny Buijs.
Strand Larsen werd begin september vastgelegd door FC Groningen en veroverde direct een basisplaats. "Jørgen is begin september rechtstreeks vanuit het trainingskamp van Jong Noorwegen naar Groningen gekomen", aldus Buijs. "Hij had alleen een toilettas en zijn kleding van de Noorse nationale ploeg bij zich. Van de ene op de andere dag maakte Jørgen een transfer en sindsdien zit hij in Groningen en speelt hij alle wedstrijden. Dat heeft een enorme impact, onderschat dat niet."
Bij het opstellen van de individuele maatprogramma’s was al afgesproken en besloten dat Strand Larsen na de thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo vrijaf zou krijgen. "Al begrijpen we heel goed dat mensen hier mogelijk wat vreemd van opkijken, omdat hij natuurlijk lekker in zijn vel zit met drie goals in de laatste twee wedstrijden", aldus Buijs.
FC Groningen won vorige week met 2-1 van VVV. Strand Larsen maakte de 2-0.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP/AFP/DPA) - Gennaro Gattuso moet volgens Italiaanse media de nieuwe bondscoach van Italië worden. De voormalige middenvelder van onder meer AC Milan is dicht bij een aanstelling als opvolger van de ontslagen Luciano Spalletti, melden onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Sport Italia.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.
23 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.
1 dag geledenMAASTRICHT (ANP) - MVV moet het kunstgrasveld in stadion De Geusselt vervangen. Het huidige veld is afgekeurd door de KNVB, meldt de Maastrichtse voetbalclub. Om aan de licentievoorwaarden van de voetbalbond te voldoen, is een nieuw veld nodig.
1 dag geledenVEENENDAAL (ANP) - Botic van de Zandschulp neemt na ruim een jaar afscheid van zijn coach Peter Lucassen. Dat meldt de 29-jarige Nederlandse tennisser op Instagram.
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars blijft op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer voor Antwerp. De technisch directeur heeft een afzegging ontvangen van Rik De Mil, die voor een langer verblijf bij Charleroi heeft gekozen.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Odilon Kossounou keert niet terug bij Bayer Leverkusen. De verdediger uit Ivoorkust speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Atalanta. De club uit Bergamo heeft de mogelijkheid benut om hem definitief over te nemen.
1 dag geleden