Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen houdt Willem II met nipte zege van zich af

FC Groningen houdt Willem II met nipte zege van zich af

GRONINGEN (ANP) - Met een minimale zege heeft FC Groningen in eigen huis gewonnen van Willem II (1-0). De Noorderlingen hadden de hele wedstrijd het betere van het spel, maar hielden het ondanks het overwicht spannend door maar één keer te scoren.

Groningen (tien goals) en Willem II (negen goals) behoorden voorafgaand tot de minst productieve ploegen in de Eredivisie. Daar kwam zondagmiddag in de Euroborg weinig verandering in. De thuisploeg kreeg in de openingsfase via Damil Dankerlui en Patrick Joosten twee grote kansen op het eerste doelpunt. Beiden misten, waarna het lang duurde voordat de ploeg van trainer Danny Buijs weer gevaarlijk werd.

Na ruim een uur brak Ahmed El Messaoudi dan toch de ban namens de Groningers. Hij schoot beheerst in een keer raak in de verre hoek na terugleggen van invaller Tomas Suslov.

Groningen heeft na tien speelronden 17 punten, goed voor de zevende plaats op de ranglijst. De Tilburgers staan op de vijftiende plaats en slechts 3 punten boven de degradatiestreep.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

6 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

9 uur geleden