FC Groningen houdt Willem II met nipte zege van zich af
GRONINGEN (ANP) - Met een minimale zege heeft FC Groningen in eigen huis gewonnen van Willem II (1-0). De Noorderlingen hadden de hele wedstrijd het betere van het spel, maar hielden het ondanks het overwicht spannend door maar één keer te scoren.
Groningen (tien goals) en Willem II (negen goals) behoorden voorafgaand tot de minst productieve ploegen in de Eredivisie. Daar kwam zondagmiddag in de Euroborg weinig verandering in. De thuisploeg kreeg in de openingsfase via Damil Dankerlui en Patrick Joosten twee grote kansen op het eerste doelpunt. Beiden misten, waarna het lang duurde voordat de ploeg van trainer Danny Buijs weer gevaarlijk werd.
Na ruim een uur brak Ahmed El Messaoudi dan toch de ban namens de Groningers. Hij schoot beheerst in een keer raak in de verre hoek na terugleggen van invaller Tomas Suslov.
Groningen heeft na tien speelronden 17 punten, goed voor de zevende plaats op de ranglijst. De Tilburgers staan op de vijftiende plaats en slechts 3 punten boven de degradatiestreep.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
48 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
3 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
3 uur geleden