FC Groningen en AZ scoren niet in Euroborg
GRONINGEN (ANP) - De wedstrijd tussen FC Groningen en AZ in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen kwamen niet tot scoren in een goedgevuld Euroborg (0-0).
Het gepromoveerde FC Groningen en AZ blijven ongeslagen, met twee overwinningen en een gelijkspel. Ze hebben een achterstand van 2 punten op koploper PSV, dat na drie duels nog zonder puntenverlies is.
AZ was vooral in de eerste helft veel sterker dan de thuisploeg, maar dat veldoverwicht leidde nauwelijks tot kansen. Ibrahim Sadiq ging voor eigen succes terwijl zijn ploeggenoot Troy Parrott in een betere positie stond. Sven Mijnans kreeg net zijn voet niet tegen een goede voorzet van Parrott.
Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen voorkwam met een goede reflex dat Ruben van Bommel de bezoekers in de openingsfase van de tweede helft op voorsprong schoot. Vervolgens kreeg ook FC Groningen een goede kans, na een mooie actie van Thom van Bergen. Maar Romano Postema had zo veel tijd nodig dat keeper Rome-Jayden Owusu-Oduro nog redding kon brengen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
12 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
13 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer MatÃas Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
15 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
18 uur geleden