Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen-aanvoerder De Leeuw: dit voelt niet als een tik

FC Emmen-aanvoerder De Leeuw: dit voelt niet als een tik

VENLO (ANP) - Dat FC Emmen na de overtuigende zege op VVV-Venlo (0-4) alsnog de play-offs in moet om een langer verblijf in de Eredivisie veilig te stellen, zorgt niet voor teleurstelling bij aanvoerder Michael de Leeuw. Concurrent Willem II kwam ook tot winst.

"Als we het nuanceren en we bekijken waar we vandaan komen, dan voelt het niet als een tik", zei De Leeuw bij ESPN. "Met nog drie of vier wedstrijden te gaan, stonden we een punt achter op de veilige plaatsen en het is zonde dat je het dan net niet redt. Maar Willem II was dit seizoen net iets beter, dan moeten wij het maar in de play-offs doen."

Waar FC Emmen het duel in Venlo snel beslist had (0-4), had Willem II het erg moeilijk met Fortuna Sittard (2-1). Halverwege de tweede helft kwam Willem II op een 2-1-voorsprong en die werd niet meer weggegeven. "Toen wij de 0-2 maakten, hoorden we dat het 1-1 stond bij Willem II. Toen hoorden we ineens dat het 2-1 was geworden en vervolgens hoorden we heel lang niks."

FC Emmen neemt het in de play-offs om promotie/degradatie op tegen NAC, dat zaterdag FC Volendam met 4-1 wist te verslaan. "Je hield er wel sterk rekening mee en het zat helaas niet mee op het andere veld", aldus De Leeuw. "Anders hadden we vakantie, nu gaan we nog week door."

FC Emmen stond maandenlang onderaan in de Eredivisie en klom na de winterstop steeds verder op. Dit jaar werd er al zeven keer gewonnen.

Meer uit Voetbal

Verbruggen is eerste doelman van Oranje op WK

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.

29 minuten geleden
Oranje oefent met rechtsback Wieffer tegen Algerije in De Kuip

ZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.

40 minuten geleden
Middenvelder De Roon van Oranje gaat met nummer 3 naar het WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.

2 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.

2 uur geleden
Southampton wil door met coach Eckert ondanks spionageschandaal

SOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.

4 uur geleden
Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

6 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

17 uur geleden