Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen-aanvoerder De Leeuw: dit voelt niet als een tik

FC Emmen-aanvoerder De Leeuw: dit voelt niet als een tik

VENLO (ANP) - Dat FC Emmen na de overtuigende zege op VVV-Venlo (0-4) alsnog de play-offs in moet om een langer verblijf in de Eredivisie veilig te stellen, zorgt niet voor teleurstelling bij aanvoerder Michael de Leeuw. Concurrent Willem II kwam ook tot winst.

"Als we het nuanceren en we bekijken waar we vandaan komen, dan voelt het niet als een tik", zei De Leeuw bij ESPN. "Met nog drie of vier wedstrijden te gaan, stonden we een punt achter op de veilige plaatsen en het is zonde dat je het dan net niet redt. Maar Willem II was dit seizoen net iets beter, dan moeten wij het maar in de play-offs doen."

Waar FC Emmen het duel in Venlo snel beslist had (0-4), had Willem II het erg moeilijk met Fortuna Sittard (2-1). Halverwege de tweede helft kwam Willem II op een 2-1-voorsprong en die werd niet meer weggegeven. "Toen wij de 0-2 maakten, hoorden we dat het 1-1 stond bij Willem II. Toen hoorden we ineens dat het 2-1 was geworden en vervolgens hoorden we heel lang niks."

FC Emmen neemt het in de play-offs om promotie/degradatie op tegen NAC, dat zaterdag FC Volendam met 4-1 wist te verslaan. "Je hield er wel sterk rekening mee en het zat helaas niet mee op het andere veld", aldus De Leeuw. "Anders hadden we vakantie, nu gaan we nog week door."

FC Emmen stond maandenlang onderaan in de Eredivisie en klom na de winterstop steeds verder op. Dit jaar werd er al zeven keer gewonnen.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

5 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

5 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

8 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

10 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

12 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

14 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

16 uur geleden