FC Barcelona lijkt titel na 3-3 bij Levante te kunnen vergeten
VALENCIA (ANP) - De Spaanse voetbaltitel lijkt aan FC Barcelona en trainer Ronald Koeman voorbij te gaan. Drie dagen na het gelijkspel tegen Atlético Madrid (0-0), wisten de Catalanen ook niet te winnen bij Levante: 3-3. Halverwege leidde Barcelona met 0-2 en wees niets erop dat het nog spannend zou kunnen worden. Oud-Ajacied Sergiño Dest speelde bij de 3-3 een ongelukkige rol. Frenkie de Jong kreeg een gele kaart en mist zondag de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo.
Barcelona staat nu op de tweede plaats en heeft met nog twee wedstrijden te gaan 76 punten. Atlético Madrid en Real Madrid verzamelden respectievelijk 77 en 75 punten en speelden bovendien een duel minder. Atlético neemt het woensdag in eigen stadion op tegen Real Sociedad en Real Madrid gaat een dag later op bezoek bij Granada.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
6 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
10 uur geleden