FC Barcelona lijkt titel na 3-3 bij Levante te kunnen vergeten
VALENCIA (ANP) - De Spaanse voetbaltitel lijkt aan FC Barcelona en trainer Ronald Koeman voorbij te gaan. Drie dagen na het gelijkspel tegen Atlético Madrid (0-0), wisten de Catalanen ook niet te winnen bij Levante: 3-3. Halverwege leidde Barcelona met 0-2 en wees niets erop dat het nog spannend zou kunnen worden. Oud-Ajacied Sergiño Dest speelde bij de 3-3 een ongelukkige rol. Frenkie de Jong kreeg een gele kaart en mist zondag de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo.
Barcelona staat nu op de tweede plaats en heeft met nog twee wedstrijden te gaan 76 punten. Atlético Madrid en Real Madrid verzamelden respectievelijk 77 en 75 punten en speelden bovendien een duel minder. Atlético neemt het woensdag in eigen stadion op tegen Real Sociedad en Real Madrid gaat een dag later op bezoek bij Granada.
Meer uit Voetbal
ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.
2 uur geledenMONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
6 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
11 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
12 uur geleden