Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fastned gaat meer laadstations bouwen met geld beleggers

Fastned gaat meer laadstations bouwen met geld beleggers

AMSTERDAM (ANP) - Uitbater van snellaadstations voor elektrische auto's Fastned heeft op de beurs 150 miljoen euro opgehaald. Met dat geld wil het Nederlandse bedrijf onder meer 164 nieuwe laadstations bouwen.

Fastned heeft in totaal circa 1,9 miljoen nieuwe certificaten van aandelen in de markt gezet. Beleggers moesten 80 euro voor de stukken neertellen.

Topman Michiel Langezaal van de onderneming is verheugd over de volgens hem succesvolle kapitaalverhoging, omdat Fastned de eigen uitbreidingsplannen daarmee aanzienlijk kan versnellen. "Het stelt ons in staat om meer en grotere snellaadstations te bouwen in verschillende landen", geeft hij aan.

Fastned heeft al 133 snellaadstations in Nederland, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk, België en Zwitserland. Onlangs won het bedrijf ook een aanbesteding om snellaadstations langs Franse snelwegen te gaan exploiteren.

Meer uit Financieel

VS versoepelen sancties tegen Venezuela na gekrompen aanbod olie

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten hebben Venezuela toestemming gegeven om meststoffen en olie aan Amerikaanse bedrijven te verkopen. Het Amerikaanse ministerie van Financiën meldt dat de sancties tegen Venezuela verder worden versoepeld. Sinds de Amerikaanse en Israëlische aanvallen op Iran staat het wereldwijde aanbod van deze producten onder druk en zijn de prijzen flink gestegen.

5 uur geleden
Amerikaanse rechter blokkeert dagvaardingen tegen Fed en Powell

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Een Amerikaanse federale rechter heeft vrijdag de dagvaardingen van het ministerie van Justitie tegen de Federal Reserve en voorzitter Jerome Powell geblokkeerd. De kwestie gaat over de renovatie van het hoofdkantoor van de Amerikaanse centrale bank in Washington en de verklaring van Powell hierover. Het ministerie wil in beroep gaan tegen de beslissing.

6 uur geleden
Wall Street sluit lager in afwachting van voortgang Iranoorlog

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag opnieuw met verliezen geëindigd. Beleggers wachtten verdere ontwikkelingen rond de Iranoorlog af, die nu bijna twee weken duurt. De olieprijzen namen verder toe.

6 uur geleden
Slechts 77 schepen passeren Straat van Hormuz, meldt databedrijf

LONDEN (ANP/AFP) - Deze maand zijn tot nu toe slechts 77 schepen door de Straat van Hormuz gevaren, blijkt uit cijfers van het maritieme databedrijf Lloyd's List. Dat is een forse daling vergeleken met een jaar geleden. Volgens het bedrijf ging het tussen 1 en 11 maart vorig jaar nog om 1229 doortochten.

7 uur geleden
Installateur Feenstra waarschuwt voor oplichting door nepmonteurs

LELYSTAD (ANP) - Installatiebedrijf Feenstra, een van de grootste installateurs in Nederland, waarschuwt consumenten voor nepmonteurs die mensen voor duizenden euro's oplichten. Feenstra meldt op zijn website een "zeer sterke toename" te zien van mensen die denken dat iemand van het bedrijf aan de deur staat. Maar in werkelijkheid betalen zij nepmonteurs honderden tot zelfs duizenden euro's voor werkzaamheden die niet of slecht worden uitgevoerd, aldus het bedrijf.

9 uur geleden
AEX sluit licht hoger rond aanhoudende zorgen over Iranoorlog

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is vrijdag iets hoger gesloten. Beleggers bleven zich zorgen maken over de Iranoorlog die nu bijna twee weken duurt. De olieprijzen stegen verder, uit angst over de aanvoer uit het Midden-Oosten.

10 uur geleden
China ziet 'positieve signalen' Nederland na gesprek met minister

BEIJING (ANP/RTR) - China waardeert de "positieve signalen" die het nieuwe Nederlandse kabinet heeft afgegeven over de betrekkingen met China en is bereid de communicatie en wederzijds vertrouwen te verdiepen. Dit heeft de Chinese minister van Buitenlandse Zaken Wang Yi gezegd, die vrijdag met zijn Nederlandse evenknie Tom Berendsen heeft gebeld.

10 uur geleden