Familiebedrijf Wilthagen komt met unieke producten
Frank Wilthagen is bijna een beroemdheid op Tholen, zoals zijn familiebedrijf in ambachtelijke vleesproducten dat ook is. Al 45 jaar staat het bedrijf als een huis. De bedrijfsvoering kabbelt echter niet al decennia lang voort, want bij Wilthagen BV staat men niet stil.
"Innovatie is van levensbelang voor ons bedrijf", zegt directeur Frank Wilthagen. "We zien dat er rondom het houden van dieren voor vlees steeds meer tegenstand wordt georganiseerd. Ik noem even CO2, stikstof en de stankdiscussie. Hierdoor moesten we als vleesbedrijf omschakelen naar een ander verdienmodel. De laatste jaren hebben we veel tijd, energie en geld geïnvesteerd in het produceren van kroepoekproducten. In het verlengde hiervan zijn we momenteel bezig om groente hierin te verwerken", zo legt hij uit. "Eerder kwamen we al met zeewier-kroepoek. We zijn namelijk altijd op naar producten die passen bij onze klanten", aldus Wilthagen. "Frank runt het familiebedrijf samen met zijn broer Marcel. "Wij zijn echte doeners, gaan graag een uitdaging aan. Wel overdacht, eerst sparen en dan pas uitgeven. Zo zijn we ook opgevoed en dat zie je ook terug in onze bedrijfsvoering. Wilthagen BV is dan ook een kleine, maar flexibele en innovatieve speler in de markt." De toekomst van het bedrijf lijkt veiliggesteld. In 2018 is ook de derde generatie Wilthagen toegetreden tot het bedrijf. De tweede en derde generatie gaan samen aan de slag met nieuwe keuzes.
Meer uit Tholen
THOLEN - Op 2 maart heeft Carbid Stichting Tholen twee cheques uitgereikt aan De Zonnebloem en Tholen Sterk. Met de donaties ondersteunt de stichting opnieuw twee lokale initiatieven met een sociaal-maatschappelijk karakter.
8 uur geledenTHOLEN - Internationale Vrouwendag wordt aanstaande zaterdag op Tholen gevierd met een aanvullend programma. Naast het hijsen van de vlag wordt er een kijkje genomen in het atelier van Monique van den Hout en vindt er een lunch plaats.
12 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 28 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 16 in de Derde Klasse en speelronde 14 in de Vierde en Vijfde Klasse.
1 dag geledenANNA JACOBAPOLDER - Broeken, tassen, gordijnen, petten, knuffels: alle soorten textiel mag in de strijd van de Textiel Race. Naast basisscholen De Kraal in Tholen en de Groen van Prinsterer in Scherpenisse doet ook groep 6, 7, 8 van Het Kompas in Anna Jacobapolder mee. De klas van juf Annemieke bestaat uit slechts tien leerlingen, maar gelukkig bepaalt de grootte van de groep straks niet wie er wint.
1 dag geledenTHOLEN - Wie een huis wil kopen op Tholen, komt op een relatief koele woningmarkt terecht. De druk op de woningmarkt is hier de afgelopen vier jaar afgenomen, blijkt uit cijfers van Bouwfonds Gebiedsontwikkeling (BPD) die dinsdag zijn gepubliceerd.
1 dag geledenTHOLEN - Het is vandaag officieel de warmste 3 maart ooit gemeten. Ook gisteren werd een warmterecord gebroken. Daarmee is vandaag het tweede warmterecord van dit jaar.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - De geplande sloop van 26 verouderde huurwoningen aan de Tienhoven en de Van den Bosstraat in Sint-Annaland leidt tot onrust onder de bewoners. Tijdens de commissievergadering vorige week stelde Fractie Deurloo dat de huurders geen antwoord krijgen op hun vragen bij Stadlander. De woningcorporatie laat weten dat alle bewoners een brief hebben ontvangen met extra toelichting over de sloop.
2 dagen geleden