Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Familiebedrijf Wilthagen komt met unieke producten

Familiebedrijf Wilthagen komt met unieke producten

Frank Wilthagen is bijna een beroemdheid op Tholen, zoals zijn familiebedrijf in ambachtelijke vleesproducten dat ook is. Al 45 jaar staat het bedrijf als een huis. De bedrijfsvoering kabbelt echter niet al decennia lang voort, want bij Wilthagen BV staat men niet stil.

"Innovatie is van levensbelang voor ons bedrijf", zegt directeur Frank Wilthagen. "We zien dat er rondom het houden van dieren voor vlees steeds meer tegenstand wordt georganiseerd. Ik noem even CO2, stikstof en de stankdiscussie. Hierdoor moesten we als vleesbedrijf omschakelen naar een ander verdienmodel. De laatste jaren hebben we veel tijd, energie en geld geïnvesteerd in het produceren van kroepoekproducten. In het verlengde hiervan zijn we momenteel bezig om groente hierin te verwerken", zo legt hij uit. "Eerder kwamen we al met zeewier-kroepoek. We zijn namelijk altijd op naar producten die passen bij onze klanten", aldus Wilthagen. "Frank runt het familiebedrijf samen met zijn broer Marcel. "Wij zijn echte doeners, gaan graag een uitdaging aan. Wel overdacht, eerst sparen en dan pas uitgeven. Zo zijn we ook opgevoed en dat zie je ook terug in onze bedrijfsvoering. Wilthagen BV is dan ook een kleine, maar flexibele en innovatieve speler in de markt." De toekomst van het bedrijf lijkt veiliggesteld. In 2018 is ook de derde generatie Wilthagen toegetreden tot het bedrijf. De tweede en derde generatie gaan samen aan de slag met nieuwe keuzes. 

Meer uit Tholen

Is de gemeente Tholen goed voorbereid op een ramp of crisis? SGP stelt vragen

THOLEN - Hoe goed is de gemeente Tholen voorbereid op rampen en grootschalige incidenten? Kees Knulst (SGP) heeft hierover schriftelijke vragen ingediend bij het college. Hij wil onder meer inzicht in de gemeentelijke crisisorganisatie en de bescherming van kwetsbare groepen.

33 minuten geleden
Reünie van Winter Vol Liefde: Hoe het nu gaat met Hans en Thea

THOLEN - Een moment waar veel mensen op hebben gewacht, de reünie van Winter Vol Liefde, was donderdag te zien op televisie. En zoals de oplettende kijker misschien weet, deed er dit seizoen een Thoolse kandidaat mee. Thea was de laatste vrouw die langs ging bij Hans, een 73-jarige man woonachtig in Noorwegen. Door de klik die tussen hen ontstond, was er lange tijd goede hoop op een liefdesmatch. Maar de grote vraag was of, een jaar na de opnames van het programma, de gevoelens zich hadden ontwikkeld tot liefde.

5 uur geleden
Verkeer richting Middelburg opgelet: Deel A58 in april tien dagen volledig afgesloten

ZEELAND/WEST-BRABANT - Rijkswaterstaat voert in april dit jaar groot onderhoud uit aan de Vlaketunnel (A58). Hierdoor is de tunnel tien dagen en nachten volledig afgesloten, van donderdag 9 april 21.00 uur tot maandag 20 april 5.00 uur. Het gaat om geplande onderhoudswerkzaamheden, waarbij de tunnel in beide rijrichtingen wordt afgesloten, zodat de afsluiting zo kort mogelijk duurt. Rijkswaterstaat verwacht dat de afsluiting zorgt voor forse verkeershinder en extra reistijd, die in de spits kan oplopen tot meer dan 60 minuten.

9 uur geleden
Generaties halen herinneringen op bij reünie 100-jarige Eben-Haëzerschool [FOTOALBUM]

THOLEN - Wanneer je als Thoolse basisschool honderd jaar een begrip bent in de samenleving, is het niet gek dat het op de reünie een weerzien van oude bekenden is. In de lokalen en gangen van de Eben-Haëzerschool was het dan ook vooral: 'Hé, hoi, wat leuk! Dat is echt jaren geleden dat ik je heb gezien of gesproken.' Extra bijzonder is het feit dat maandagmorgen om stipt half acht wordt gestart met de sloop van het pand waar de basisschool de langste periode gevestigd is geweest.

1 dag geleden
Bravis heeft sinds de coronapandemie bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord

WEST-BRABANT/THOLEN - Thuismeten is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een belangrijk onderdeel van de zorg bij Bravis. Wat begon als een oplossing tijdens de coronapandemie, is inmiddels een vaste werkwijze geworden. Sinds de start zijn bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord via digitale metingen.

1 dag geleden
Lezersfoto van de week is gemaakt door Cees van ‘t Hof: ‘Kruittoren in Tholen’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Ambulancepost Poortvliet krijgt driemaal daags een extra ambulance

POORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.

2 dagen geleden