Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Familiebedrijf Wilthagen komt met unieke producten

Familiebedrijf Wilthagen komt met unieke producten

Frank Wilthagen is bijna een beroemdheid op Tholen, zoals zijn familiebedrijf in ambachtelijke vleesproducten dat ook is. Al 45 jaar staat het bedrijf als een huis. De bedrijfsvoering kabbelt echter niet al decennia lang voort, want bij Wilthagen BV staat men niet stil.

"Innovatie is van levensbelang voor ons bedrijf", zegt directeur Frank Wilthagen. "We zien dat er rondom het houden van dieren voor vlees steeds meer tegenstand wordt georganiseerd. Ik noem even CO2, stikstof en de stankdiscussie. Hierdoor moesten we als vleesbedrijf omschakelen naar een ander verdienmodel. De laatste jaren hebben we veel tijd, energie en geld geïnvesteerd in het produceren van kroepoekproducten. In het verlengde hiervan zijn we momenteel bezig om groente hierin te verwerken", zo legt hij uit. "Eerder kwamen we al met zeewier-kroepoek. We zijn namelijk altijd op naar producten die passen bij onze klanten", aldus Wilthagen. "Frank runt het familiebedrijf samen met zijn broer Marcel. "Wij zijn echte doeners, gaan graag een uitdaging aan. Wel overdacht, eerst sparen en dan pas uitgeven. Zo zijn we ook opgevoed en dat zie je ook terug in onze bedrijfsvoering. Wilthagen BV is dan ook een kleine, maar flexibele en innovatieve speler in de markt." De toekomst van het bedrijf lijkt veiliggesteld. In 2018 is ook de derde generatie Wilthagen toegetreden tot het bedrijf. De tweede en derde generatie gaan samen aan de slag met nieuwe keuzes. 

Meer uit Tholen

Opnieuw een flitsmarathon: Op deze dag zijn 24 uur lang extra snelheidscontroles

WEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.

5 uur geleden
[UPDATE] Jongen(7) met skelter vermist in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.

7 uur geleden
School met de Bijbel en De Rieburch ontvangen voucher voor groene schoolpleinen

SINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.

9 uur geleden
Tweede prijs Textiel Race voor Groen van Prinstererschool in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Vier weken lang gingen elf basisscholen in de Bevelanden en Tholen de strijd aan tegen gebruikt textiel. Op deze manier hebben ze 15.316 kilo gebruikt textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of gerecycled kan worden. De winnaar is Basisschool De Eendracht uit Hansweert. In de gemeente Tholen won de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse de tweede prijs.

23 uur geleden
Ahmad Resh wint publieksprijs met zijn graphic novel Bartje en maakt tv-debuut

SCHERPENISSE - Schrijver en scenarist Ahmad Resh uit Scherpenisse heeft onlangs de Storyworld Publieksprijs gewonnen. Zijn graphic novel Bartje kreeg van het publiek de meeste stemmen. Binnenkort maakt Resh ook zijn televisiedebuut.

1 dag geleden
Treinreizen met korting als alternatief tijdens volledige afsluiting Vlaketunnel

ZEELAND - Automobilisten die normaal door de Vlaketunnel rijden, kunnen tijdens de afsluiting in april met flinke korting de trein nemen. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de tunnel, waardoor deze van donderdag 9 april 21.00 uur tot maandag 20 april 05.00 uur in beide richtingen dichtgaat voor al het verkeer.

1 dag geleden
Koninklijke onderscheidingen voor Anco Fase, Petrina Geluk en Aad Prins

THOLEN - Anco Fase, Petrina Geluk-den Engelsman en Aad Prins hebben woensdagavond tijdens hun afscheid als raadsleden een Koninklijke onderscheiding ontvangen. Ze zijn alle drie benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.

1 dag geleden