
FA en Everton onderzoeken gooien vuurpijl door Richarlison
LIVERPOOL (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) en voetbalclub Everton openen een onderzoek naar een incident met Everton-spits Richarlison tijdens de wedstrijd tegen Chelsea. De Braziliaanse aanvaller gooide zondag na zijn winnende doelpunt (1-0) namelijk een vuurpijl die op het veld was gegooid, terug de tribunes van Goodison Park in. Richarlison werd tijdens het competitieduel niet bestraft door scheidsrechter Kevin Friend.
In februari berispte de FA Liverpool-middenvelder Harvey Elliott al toen hij een rode vuurpijl had weggegooid tijdens de finale van de Carabao Cup op Wembley.
Everton laat weten het incident te gaan bekijken. "Wat ons betreft probeerde Richarlison de vuurpijl gewoon van het veld te werpen", aldus een woordvoerder van de club.
Everton is in de Premier League momenteel verwikkeld in een degradatiestrijd. De ploeg van trainer Frank Lampard staat 18e, met 2 punten minder dan Leeds United en Burnley. Everton heeft nog wel een duel tegoed. De nummers 18, 19 en 20 degraderen uit de Premier League.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Verdediger Sven Botman van Newcastle United kampt opnieuw met fysieke klachten. De 25-jarige Nederlander, die onlangs terugkeerde van een knieblessure, is daardoor onzeker voor het uitduel met Arsenal van zondag. "Hij heeft veel pech gehad in die laatste twee situaties", zei trainer Eddie Howe.
25 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Middenvelder Ryan Thomas heeft zijn aflopende contract bij PEC Zwolle tot de zomer van 2027 verlengd. De 30-jarige voetballer uit Nieuw-Zeeland is bezig aan zijn tweede periode in Overijssel en kwam in totaal al 185 keer in actie voor de club.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV moeten het in de laatste competitiewedstrijd doen zonder aanvoerster Gwyneth Hendriks. De 24-jarige verdedigster heeft in de verloren bekerfinale een kruisbandblessure opgelopen en is de rest van het jaar uitgeschakeld, meldt de club.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong van FC Barcelona is blij dat hij na een moeilijk begin het seizoen heeft afgesloten met de Spaanse landstitel. De 28-jarige Oranje-middenvelder, die vorig jaar lang geblesseerd was, werd donderdag met de Catalaanse club kampioen na een 2-0-zege bij Espanyol.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft met een zege van 2-0 op stadgenoot Espanyol de 28e landstitel veroverd. Frenkie de Jong speelde de kampioenswedstrijd volledig mee en was het grootste deel van de tweede helft aanvoerder. Hij werd al eens eerder kampioen met Barcelona. Dat was in 2023. Ook toen veroverde de ploeg de titel in een uitwedstrijd bij Espanyol.
14 uur geledenJERSEY CITY (ANP) - Cristiano Ronaldo is voor het derde jaar op rij de bestbetaalde sporter. De 40-jarige Portugese voetballer verdiende volgens zakenblad Forbes naar schatting 275 miljoen dollar (omgerekend 246 miljoen euro), bestaande uit zijn salaris bij zijn Saudische club Al-Nassr en sponsorinkomsten.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong begint in de basis bij FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd. Als de ploeg de uitwedstrijd bij stadgenoot Espanyol wint, is de 28e Spaanse titel een feit.
16 uur geleden