Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FA en Everton onderzoeken gooien vuurpijl door Richarlison

FA en Everton onderzoeken gooien vuurpijl door Richarlison

LIVERPOOL (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) en voetbalclub Everton openen een onderzoek naar een incident met Everton-spits Richarlison tijdens de wedstrijd tegen Chelsea. De Braziliaanse aanvaller gooide zondag na zijn winnende doelpunt (1-0) namelijk een vuurpijl die op het veld was gegooid, terug de tribunes van Goodison Park in. Richarlison werd tijdens het competitieduel niet bestraft door scheidsrechter Kevin Friend.

In februari berispte de FA Liverpool-middenvelder Harvey Elliott al toen hij een rode vuurpijl had weggegooid tijdens de finale van de Carabao Cup op Wembley.

Everton laat weten het incident te gaan bekijken. "Wat ons betreft probeerde Richarlison de vuurpijl gewoon van het veld te werpen", aldus een woordvoerder van de club.

Everton is in de Premier League momenteel verwikkeld in een degradatiestrijd. De ploeg van trainer Frank Lampard staat 18e, met 2 punten minder dan Leeds United en Burnley. Everton heeft nog wel een duel tegoed. De nummers 18, 19 en 20 degraderen uit de Premier League.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

1 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

2 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

5 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

7 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

7 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

8 uur geleden