FA en Everton onderzoeken gooien vuurpijl door Richarlison
LIVERPOOL (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) en voetbalclub Everton openen een onderzoek naar een incident met Everton-spits Richarlison tijdens de wedstrijd tegen Chelsea. De Braziliaanse aanvaller gooide zondag na zijn winnende doelpunt (1-0) namelijk een vuurpijl die op het veld was gegooid, terug de tribunes van Goodison Park in. Richarlison werd tijdens het competitieduel niet bestraft door scheidsrechter Kevin Friend.
In februari berispte de FA Liverpool-middenvelder Harvey Elliott al toen hij een rode vuurpijl had weggegooid tijdens de finale van de Carabao Cup op Wembley.
Everton laat weten het incident te gaan bekijken. "Wat ons betreft probeerde Richarlison de vuurpijl gewoon van het veld te werpen", aldus een woordvoerder van de club.
Everton is in de Premier League momenteel verwikkeld in een degradatiestrijd. De ploeg van trainer Frank Lampard staat 18e, met 2 punten minder dan Leeds United en Burnley. Everton heeft nog wel een duel tegoed. De nummers 18, 19 en 20 degraderen uit de Premier League.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
2 uur geledenCOMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.
3 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.
7 uur geleden