Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Extra klas voor Eben Haezerschool in Tholen

Extra klas voor Eben Haezerschool in Tholen

THOLEN - De Eben Haezerschool krijgt een vijftiende groep. Dat laat het college van B&W weten. Het bestuur trekt hiervoor een bedrag van zo'n 22.000 euro uit om extra lesmateriaal aan te schaffen. Wethouder Peter Hoek spreekt van een mooie ontwikkeling.

"Enkele jaren geleden hielden we nog rekening met een aanzienlijke krimp van de Thoolse bevolking, maar vanwege de vele nieuwbouwplannen is er sprake van een groei. Daarmee groeit ook de belangstelling voor zaken als basisscholen en andere voorzieningen", zo zegt wethouder Peter Hoek. De Thoolse basisschool krijt om die reden een vijftiende groep. "Deze kan gewoon in het gebouw gesitueerd worden, maar het wordt kiele kiele. Al met al is het echter een mooie ontwikkeling", besluit hij. Het geld wordt besteed aan de aanschaf van onder meer extra tafels en stoelen voor de Eben Hazerschool. 

Meer uit Tholen

Naasten vaker betrokken bij zorg in Bravis: proef moet patiënten meer rust geven

WEST-BRABANT/THOLEN - Naasten kunnen in het Bravis ziekenhuis tijdens een opname actief meedoen in de zorg, als patiënten én naasten dat willen. Op verschillende verpleegafdelingen loopt sinds deze maand de proef Samen zorgen, waarin partners, familieleden of andere naasten ondersteunen bij dagelijkse handelingen zoals eten en drinken, bewegen of aanwezig zijn bij gesprekken met zorgverleners.

7 uur geleden
PvdA Tholen gaat verder onder de naam PRO na landelijke fusie

THOLEN - De Partij van de Arbeid (PvdA) Tholen gaat verder als PRO. Het lokale fractiebestuur nam dit besluit naar aanleiding van de landelijke fusie met GroenLinks.

11 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Stoomgemaal aan de Schelphoekseweg’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. 

1 dag geleden
Laatste editie van NK Tegelwippen: Win een grasmat uit Walibi of Paleis het Loo

THOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.

1 dag geleden
Opnieuw een flitsmarathon: Op deze dag zijn 24 uur lang extra snelheidscontroles

WEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.

2 dagen geleden
[UPDATE] Jongen(7) met skelter vermist in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.

2 dagen geleden
School met de Bijbel en De Rieburch ontvangen voucher voor groene schoolpleinen

SINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.

2 dagen geleden