Extra klas voor Eben Haezerschool in Tholen
THOLEN - De Eben Haezerschool krijgt een vijftiende groep. Dat laat het college van B&W weten. Het bestuur trekt hiervoor een bedrag van zo'n 22.000 euro uit om extra lesmateriaal aan te schaffen. Wethouder Peter Hoek spreekt van een mooie ontwikkeling.
"Enkele jaren geleden hielden we nog rekening met een aanzienlijke krimp van de Thoolse bevolking, maar vanwege de vele nieuwbouwplannen is er sprake van een groei. Daarmee groeit ook de belangstelling voor zaken als basisscholen en andere voorzieningen", zo zegt wethouder Peter Hoek. De Thoolse basisschool krijt om die reden een vijftiende groep. "Deze kan gewoon in het gebouw gesitueerd worden, maar het wordt kiele kiele. Al met al is het echter een mooie ontwikkeling", besluit hij. Het geld wordt besteed aan de aanschaf van onder meer extra tafels en stoelen voor de Eben Hazerschool.
Meer uit Tholen
OUD VOSSEMEER - Van maandag 1 juni tot en met donderdag 4 juni organiseert WSC Vosmeer de Avondvierdaagse in Oud-Vossemeer.
13 uur geledenSTAVENISSE - Rien de Graaf is vrijdagmiddag tijdens de onthulling van het gerestaureerde grafmonument in de Hervormde Kerk van Stavenisse verrast met een Koninklijke onderscheiding. De onderscheiding kreeg hij vanwege zijn jarenlange inzet voor onder meer de kerk en de restauratie van het monument Hieronymus van Tuyll van Serooskerke.
1 dag geleden[Advertorial] POORTVLIET - Dertig jaar geleden schreef Jolanda Geelen haar praktijk Engedi in bij de Kamer van Koophandel. Inmiddels heeft zij al vele cliënten mogen begeleiden bij uiteenlopende hulpvragen, zoals trauma, verlies, relatieproblemen en misbruik. Vanuit haar praktijk in Poortvliet blikt ze dankbaar terug op een intense maar waardevolle periode.
1 dag geledenTHOLEN - Ben jij dé WK-kenner van de regio? Doe mee met de WK-prijsvraag van Uitgeverij de Bode en win een LG televisie!
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ooit waren er 23 weervissers actief op de Oosterschelde, nu is er nog maar één: Henk van Schilt, schoonzoon van Cor van Dort, de bekendste weervisser van Bergen op Zoom, die in september 2025 overleed op 93-jarige leeftijd.
2 dagen geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis zet een speciaal IC-filter in om medicijnresten, zoals antibiotica, uit het rioolwater te houden. Het filter wordt ingezet op de Intensive Care en is ontwikkeld in samenwerking met Zereau.
3 dagen geledenPOORTVLIET - Een minderjarig meisje is dinsdagavond gewond geraakt toen zij met haar brommer ten val kwam op de Kadijk bij Poortvliet. Volgens de politie botste ze daarbij tegen een paaltje.
3 dagen geleden