Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Explosie Slachtveld: 'Nog niets nieuws' een maand na Opsporing Verzocht

Explosie Slachtveld: 'Nog niets nieuws' een maand na Opsporing Verzocht

THOLEN - Het onderzoek naar de explosie bij een woning aan het Slachtveld heeft een maand nadat de zaak behandeld werd in Opsporing Verzocht nog geen doorbraak opgeleverd. Dat laat een woordvoerder van de politie weten aan de Thoolse Bode. In de nacht van 27 september werd er een aanslag gepleegd op het huis van een gezin met twee jonge kinderen.

De explosie bij een vrijstaande woning in de Thoolse nieuwbouwwijk kreeg 10 oktober aandacht in een uitzending van Opsporing Verzocht. In het tv-programma werden beelden getoond van een grijskleurige Renault Clio die mogelijk betrokken was bij het misdrijf. De politie kreeg drie tips binnen.

Woordvoerder politie

Vandaag, 10 november, is het precies een maand geleden sinds de uitzending. De politie bevestigt dat er nog geen nieuwe ontwikkelingen zijn in de zaak. “Het onderzoek loopt nog steeds. Ik heb nog niets nieuws te melden momenteel”, laat een woordvoerder weten. 

Twee dagen na de uitzending heeft de politie nog een digitale banner ingezet. Tussen 18.30 en 22.30 was deze banner zichtbaar voor iedereen in de omgeving van Tholen die op dat moment op het internet zat. De politie gebruikte de banner om meer tips te verzamelen over de explosie.

Maar tot nu toe zijn er geen nieuwe doorbraken in het onderzoek naar de explosie.

Zoektocht naar twee auto’s

Op 27 september, omstreeks 02.20 uur ‘s nachts, werd er een explosief tot ontploffing gebracht aan het Slachtveld. Dit gebeurde bij het huis van een Thools gezin met twee jonge kinderen. De explosie veroorzaakte grote schade aan de woning, met beschadigde rolluiken en ramen, en een ontwrichte gevel. Daarnaast brak er brand uit in het huis als gevolg van de explosie. De bewoners hebben aangifte gedaan van het incident bij de politie.

Naast de grijze Renault Clio is het rechercheteam ook op zoek naar de bestuurder van een blauwe auto. Deze auto reed kort voor de explosie op dezelfde Ten Ankerweg en ging in de richting van het getroffen huis.

Oproep politie
“Bent u getuige geweest of heeft u meer informatie over de dader(s)? Heeft u camerabeelden bij uw woning waarop iets te zien is? Of heeft u een voertuig waarvan de camera continu opneemt? Dan komen wij graag met u in contact. Bel ons dan via 0900-8844 of WhatsApp naar 06-12207006. Anoniem kan ook via M. op 0800-7000. Vermeld voor een snelle verwerking dossiernummer: 2023247030.”


Lees ook

Beelden: Aanslag op gezin met twee kinderen in Tholen, politie zoekt auto

Meer uit Tholen

‘Hier kan ik gewoon mijn ding doen’: WHS-jeugd trots op eigen club

SINT-ANNALAND - "Gelukkig spelen we in de competitie beter dan de afgelopen dagen in het toernooi. Meedoen is belangrijker dan winnen. Het zijn nu ook wel hele goede internationale teams waar we tegen moeten spelen. Op één wedstrijd na hebben we helaas alles verloren", zo vertellen Liam Borst en Finn van der Graaf.

5 uur geleden
Vrienden van Siem klaar voor tweede Roparun: ‘We hebben de smaak te pakken’

SINT-ANNALAND - Op zaterdag 23 mei starten meer dan tweehonderd teams aan de Roparun. Dag en nacht leggen zij kilometers af  om geld in te zamelen voor palliatieve zorg voor mensen met kanker. Teamcaptain Mustafa Khuder reist dit weekend met zijn team Vrienden van Siem naar Frankrijk voor de estafetteloop. Het team uit Tholen deed vorig jaar voor het eerst mee en had de smaak meteen te pakken.

22 uur geleden
Van jeugdspeler tot voorzitter: Anco Fase al halve eeuw gezicht van WHS

SINT-ANNALAND - In 1974 begon Anco Fase bij de jeugd. Vervolgens heeft bij nagenoeg bij elk team binnen WHS gespeeld. Op het veld is hij anno 2026 nog steeds actief bij het walking football, maar naast het veld is hij één van de onmisbare krachten van WHS.

1 dag geleden
‘Dezelfde plek, andere tijd’: Rico Verhoeven eert overleden moeder in Egypte

OUD-VOSSEMEER - Kickbokser Rico Verhoeven heeft tijdens een reis door Egypte een emotioneel eerbetoon gebracht aan zijn moeder, die begin februari overleed. De sporter bezocht plekken waar zijn moeder ruim 33 jaar geleden ook foto's maakte en recreëerde die beelden nu zelf. Verhoeven groeide de eerste zes jaar van zijn leven op bij zijn moeder in Oud-Vossemeer, voordat hij bij zijn vader Jos in Tholen ging wonen.

2 dagen geleden
Drie dagen feest in Sint-Annaland: WHS blikt terug én vooruit bij 95-jarig jubileum

SINT-ANNALAND - Al 95 jaar vormt het groen-wit van WHS de vertrouwde basis voor voetbalminnend Stalland. Een feestje wat dan ook niet onopgemerkt voorbij kon gaan. Met een internationaal U11-toernooi, walking football en een afsluitende feestavond was het drie dagen één groot feest op sportpark De Waaije. "Niet enkel een terugblik op het verleden, maar vooral vooruitkijken en ruimte bieden voor de jongere generatie", zo vertelt penningmeester Peter Wielaard.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Lage avondzon vanaf de Kadijk bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

3 dagen geleden
Avondvierdaagse start komende week in meerdere dorpen, keuze uit drie afstanden

SCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK/SINT PHILIPSLAND - In drie dorpen van de gemeente Tholen start op maandag 18 mei de avondvierdaagse. Wandelaars kunnen in al deze dorpen kiezen uit drie verschillende afstanden.

4 dagen geleden