Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Exit titelhouder Alcaraz in tweede ronde van grastoernooi Queen's

Exit titelhouder Alcaraz in tweede ronde van grastoernooi Queen's

LONDEN (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is in de tweede ronde van het grastoernooi van Queen's uitgeschakeld. De titelhouder uit Spanje werd in twee sets verrast door de Brit Jack Draper, die afgelopen weekend nog de titel veroverde op het grastoernooi van Stuttgart. Het werd 7-6 (3) 6-3 voor de nummer 31 van de wereld. Draper benutte zijn vierde wedstrijdpunt.

Alcaraz veroverde vorig jaar de titel op het gras van Queen's, een belangrijk voorbereidingstoernooi voor Wimbledon, dat op 1 juli begint. Hij versloeg toen in de finale de Australiƫr Alex de Minaur.

Voor Alcaraz (21) is het zijn eerste nederlaag sinds Roland Garros, waar hij begin deze maand de titel pakte. Na het veroveren van de titel in Parijs vierde Alcaraz, de nummer 2 van de wereld, enkele dagen vakantie op Ibiza.

De 22-jarige Draper bleef vorige maand op Roland Garros nog in de eerste ronde steken. Hij moest in vijf sets zijn meerdere erkennen in Jesper de Jong.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian MbappƩ een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

2 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

5 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

5 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

6 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

6 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

7 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

9 uur geleden