Ex-Feyenoorder Sinisterra leidt Colombia naar zege op Mexico
SANTA CLARA (ANP) - Voormalig Feyenoorder Luis Sinisterra heeft Colombia met twee doelpunten aan een zege geholpen in een oefenduel tegen Mexico. In Santa Clara in de VS wonnen de Colombianen met 3-2.
Mexico was in de eerste helft op een 2-0 voorsprong gekomen. Alexis Vega opende de score uit een strafschop na een overtreding van Luis Díaz op Uriel Antuna. Gerardo Arteaga maakte er binnen het half uur 2-0 van.
Sinisterra, die Feyenoord afgelopen zomer verruilde voor Leeds United, kwam in de tweede helft in het veld voor Radamel Falcao. De aanvaller scoorde al na drie minuten met een kopbal en was drie minuten later opnieuw trefzeker. Wílmar Barrios zorgde voor de winnende treffer voor Colombia, dat zich niet wist te kwalificeren voor het WK voetbal dat dit najaar wordt gehouden in Qatar.
Mexico speelt op het WK in een groep met Argentinië, Saudi-Arabië en Polen.
De scheidsrechter legde in de slotfase de wedstrijd nog even stil vanwege homofobe spreekkoren.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
9 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
10 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
18 uur geleden