Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton wint van Crystal Palace en blijft in Premier League

Everton wint van Crystal Palace en blijft in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Everton speelt ook volgend seizoen in de Premier League. De formatie van trainer Frank Lampard won donderdag op eigen veld van Crystal Palace (3-2), hetgeen voldoende was voor klassenbehoud. Halverwege leek de formatie uit Liverpool bij een achterstand van 0-2 nog vrijwel kansloos.

Jean-Philippe Mateta zette Crystal Palace na ruim 20 minuten op voorsprong. De Fransman kopte raak na een vrije trap van Eberechi Eze. In de 35e minuut liep de club uit Londen verder uit. Jordan Ayew zorgde met een zogenoemde frommelgoal voor 0-2. De Ghanees was even eerder na een forse overtreding aan een rode kaart ontsnapt. In het door stevige tackles soms ontsierde duel was hij in dat opzicht niet de enige.

Kort na rust kwam Everton verrassend terug. Michael Keane zorgde voor de 1-2. Een kwartier voor tijd maakte Richarlison gelijk. De bevrijdende treffer kwam in de 85e minuut op naam van Dominic Calvert-Lewin.

Donny van de Beek, net hersteld van een blessure, bleef op de bank bij Everton.

De strijd om de titel in de Premier League wordt zondag beslist. Vooralsnog heeft koploper en titelverdediger Manchester City een punt voorsprong op Liverpool. Watford en Norwich zijn al gedegradeerd.

Meer uit Voetbal

Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

38 minuten geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

1 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

2 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

3 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

4 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

6 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

10 uur geleden