Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton wint bij Arsenal na blunder doelman Leno

Everton wint bij Arsenal na blunder doelman Leno

LONDEN (ANP) - Everton blijft in de race om de Europese tickets in de Premier League. De club uit Liverpool van coach Carlo Ancelotti won met 1-0 bij Arsenal na een blunder van doelman Bernd Leno. Het is de allereerste zege voor Everton in het Emirates Stadium.

Terwijl de Arsenal-fans zich buiten voor het stadion hadden verzameld om te protesteren tegen clubeigenaar Stan Kroenke en diens rol bij de plannen voor de Super League, konden de spelers binnen nauwelijks een vuist maken tegen Everton, dat al vijf competitiewedstrijden niet had gewonnen. Een voorzet van Richarlison een kwartier voor tijd ging door de benen van de Duitse doelman en via een van de benen in het doel.

Richarlison leek daarvoor een strafschop te hebben veroorzaakt met een overtreding. Na bestudering van de beelden bleek Nicolas Pépé van Arsenal echter buitenspel te staan.

Everton komt door de zege op 52 punten en doet nog volop mee om de Europese tickets. Chelsea dat vierde staat, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen, heeft drie punten meer. Ook Liverpool en Tottenham Hotspur zijn met 53 punten nog in de race én West Ham United, dat net als Chelsea 55 punten heeft. Voor Arsenal wordt het halen van Europees voetbal met 46 punten heel lastig.

Meer uit Voetbal

Verdediger Dest hoopt na WK te vertrekken bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.

1 uur geleden
Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

11 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

11 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

14 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

17 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

17 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

22 uur geleden