Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton wint bij Arsenal na blunder doelman Leno

Everton wint bij Arsenal na blunder doelman Leno

LONDEN (ANP) - Everton blijft in de race om de Europese tickets in de Premier League. De club uit Liverpool van coach Carlo Ancelotti won met 1-0 bij Arsenal na een blunder van doelman Bernd Leno. Het is de allereerste zege voor Everton in het Emirates Stadium.

Terwijl de Arsenal-fans zich buiten voor het stadion hadden verzameld om te protesteren tegen clubeigenaar Stan Kroenke en diens rol bij de plannen voor de Super League, konden de spelers binnen nauwelijks een vuist maken tegen Everton, dat al vijf competitiewedstrijden niet had gewonnen. Een voorzet van Richarlison een kwartier voor tijd ging door de benen van de Duitse doelman en via een van de benen in het doel.

Richarlison leek daarvoor een strafschop te hebben veroorzaakt met een overtreding. Na bestudering van de beelden bleek Nicolas Pépé van Arsenal echter buitenspel te staan.

Everton komt door de zege op 52 punten en doet nog volop mee om de Europese tickets. Chelsea dat vierde staat, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen, heeft drie punten meer. Ook Liverpool en Tottenham Hotspur zijn met 53 punten nog in de race én West Ham United, dat net als Chelsea 55 punten heeft. Voor Arsenal wordt het halen van Europees voetbal met 46 punten heel lastig.

Meer uit Voetbal

Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

2 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

4 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

4 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

5 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

20 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

1 dag geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden