Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Everton wint bij Arsenal na blunder doelman Leno

Everton wint bij Arsenal na blunder doelman Leno

LONDEN (ANP) - Everton blijft in de race om de Europese tickets in de Premier League. De club uit Liverpool van coach Carlo Ancelotti won met 1-0 bij Arsenal na een blunder van doelman Bernd Leno. Het is de allereerste zege voor Everton in het Emirates Stadium.

Terwijl de Arsenal-fans zich buiten voor het stadion hadden verzameld om te protesteren tegen clubeigenaar Stan Kroenke en diens rol bij de plannen voor de Super League, konden de spelers binnen nauwelijks een vuist maken tegen Everton, dat al vijf competitiewedstrijden niet had gewonnen. Een voorzet van Richarlison een kwartier voor tijd ging door de benen van de Duitse doelman en via een van de benen in het doel.

Richarlison leek daarvoor een strafschop te hebben veroorzaakt met een overtreding. Na bestudering van de beelden bleek Nicolas Pépé van Arsenal echter buitenspel te staan.

Everton komt door de zege op 52 punten en doet nog volop mee om de Europese tickets. Chelsea dat vierde staat, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen, heeft drie punten meer. Ook Liverpool en Tottenham Hotspur zijn met 53 punten nog in de race én West Ham United, dat net als Chelsea 55 punten heeft. Voor Arsenal wordt het halen van Europees voetbal met 46 punten heel lastig.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

39 minuten geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

4 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

7 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

7 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

13 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

17 uur geleden