
Eventvolle week Tholen-stad trapt af met vierdaagse kermis
THOLEN - Een rondje in de draaimolen, suikerspin eten of racen in de botsauto’s. In Tholen gaat vandaag een drukke week van start met de kermis. Bezoekers kunnen vier dagen lang genieten van volop vermaak.
Van woensdag 23 tot zaterdag 26 augustus strijkt de kermis weer neer in Tholen. Dagelijks kunnen bezoekers zich vermaken van 13.00 tot 23.59 uur op Contre Escarpe. Op zaterdag gaat de kermis zelfs eerder van start om 10.30 uur.
Naast de kermis wordt op vrijdag en zaterdag ook de Thoolse braderie gehouden. Op zaterdag 26 augustus is de start van de zwemtocht De Thoolse Mijl.
Nagenieten van de feestelijke week in Sint-Annaland met foto’s
Meer uit Tholen
OUD VOSSEMEER - Aan het begin van het nieuwe schooljaar organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer een uniek Vrijheidscollege. De stichting heeft Evgeniy Levchenko bereid gevonden zijn persoonlijke verhaal te komen vertellen. Deze bijeenkomst vindt plaats op 19 september.
10 uur geledenTHOLEN - Op zaterdag 5 juli wordt voor de 35e keer de Zevendorpentocht Eiland Tholen georganiseerd. Er wordt gelopen voor het goede doel StaVoord6, in samenwerking met Stalland 550. Dit jaarlijkse wandelevenement op en over het eiland Tholen voert de deelnemers langs vele mooie wegen en dorpen op het eiland.
15 uur geledenSCHERPENISSE - In Kunstkamer Holland Huis is vanaf zaterdag een expositie te zien van kunstenaar Jan, die zich ruim twaalf jaar heeft verdiept in het beeldhouwen in steen en hout. De expositie geeft een overzicht van zijn werk, dat bestaat uit diverse soorten steen zoals Belgisch hardsteen, Vilvoordse zandsteen, serpentijn en steen uit de groeve van Fontenoille.
21 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - In Sint-Maartensdijk is woensdag gevierd dat zeven jaar van sloop, nieuwbouw en buurtverbetering hun vruchten hebben afgeworpen. De wijk Smerdiek-West is flink opgeknapt en klaar voor de toekomst, zo luidt de boodschap.
1 dag geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie heeft tien jaar cel geëist tegen de 39-jarige Thomas G. uit Schiedam. De officier van justitie verdenkt hem van het gijzelen van een Colombiaanse man, het dumpen van zijn lichaam bij de Oesterdam en het voorbereiden van drugshandel.
1 dag geledenTHOLEN - De wachtlijst voor het aansluiten van bedrijven op het stroomnet in de gemeente Tholen is nog altijd veel te lang, vindt de VVD Tholen. De partij vraagt zich af waarom slechts twee van de tientallen Zeeuwse bedrijven op de lijst binnenkort toegang krijgen tot het stroomnet. Volgens de fractie moet de gemeente mogelijk kijken naar batterijparken als oplossing.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - Diverse molens in de gemeente Tholen openen zaterdag hun deuren tijdens de tweede Zeeuwse Molendag. Tussen 10.00 en 16.00 uur kunnen bezoekers het molenambacht ontdekken en ervaren hoe deze eeuwenoude traditie springlevend blijft. De dag wordt georganiseerd door Vereniging De Zeeuwse Molen en het Gilde van Molenaars Zeeland, ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van de vereniging.
2 dagen geleden