Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Euro per Thoolse inwoner voor hulp aan Limburg

Euro per Thoolse inwoner voor hulp aan Limburg

THOLEN - De gemeente Tholen maakt, op initiatief van de gemeenteraad, het symbolische bedrag van €1,00 per Thoolse inwoner over naar het Nationale Rampenfonds Giro 777 om het leed te verzachten voor de mensen in Zuid-Nederland die getroffen zijn door het hoge water. Dit komt neer op een bedrag van €26.000 euro. Met dit initiatief uiten onze gemeenteraad en het college van B&W hun dankbaarheid voor de hulp die ons in 1953 is geboden, toen grote delen van onder andere Zeeland door de watersnood getroffen waren.

Ook is er een lokaal initiatief, waarbij inwoners Joop Schot en Jolanda Loup, op verschillende punten binnen onze gemeente spullen inzamelen voor slachtoffers van de wateroverlast. De gemeente ondersteunt de uitvoering van dit lokale initiatief. Mocht u spullen beschikbaar stellen bel dan vooraf met Jolanda Loup 06-22338021. Voor het tijdelijk opslaan van spullen heeft de gemeente het BSO-gebouw aan de Zoekweg 2 in Tholen beschikbaar gesteld. Ook het Praetuusje blijft open voor inzamelen. De ingezamelde spullen worden vervoerd naar een centraal punt in Heerlen en komen niet alleen de Limburgse, maar ook Duitse en Belgische slachtoffers ten goede.

Spullen beschikbaar stellen

Er is vooral behoefte aan veel drinkwater, lang houdbare voeding en babyvoeding. Daarnaast is er behoefte aan: toiletspullen (maandverband/tampons), schoonmaakmiddelen en –spullen dierenvoeding, luiers, dompelpompen en droogmachines, schoppen, bezems, kruiwagens, trekkers, luiwagen, grote puinzakken en specie-kuipen en campingartikelen. Zoals: BBQ’s, houtskool, lucifers, aanmaakblokjes, kaarsen, batterijen, zaklampen, kooktoestellen (op campinggas of petroleum), rubberen laarzen/lieslaarzen en USB Powerbanks.

Meer uit Tholen

Schutse Zorg Tholen schorst medewerker na mogelijk seksueel wangedrag

SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.

11 uur geleden
Benzine en diesel stijgen steeds verder in prijs na accijnsverhoging

THOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.

13 uur geleden
Op deze dag raast de Wielerronde van Oud-Vossemeer weer door de straten

OUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.

18 uur geleden
Nieuwe voorstellingen Sint Joseph zorgen voor ‘chaos op het toneel’

OUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.

21 uur geleden
John Geurts geeft in Tholen een lezing over rituelen en hun betekenis

THOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.

1 dag geleden
Akkoord bereikt over nieuw entreegebied Meulvliet, school en sportverenigingen

THOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.

1 dag geleden
Terug op het oude nest: Erwin de Nijs wordt weer hoofdtrainer Tholense Boys

THOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.

1 dag geleden