
Euphonia treedt op met zangeres Isabel Provoost
GOES - Fanfare Euphonia uit Goes begint het nieuwe jaar spetterend. Op zondag 12 januari geeft ze een nieuwjaarsconcert met als speciale gast zangeres Isabel Provoost.
Het concert start om 15.00 uur in het Pontes Goese Lyceum aan de Oranjeweg in Goes. De 20-jarige Zeeuwse zangeres Isabel Provoost is bekend van The Voice Kids, waar ze de tweede plaats in de finale behaalde. Later schitterde ze ook in The Voice of Holland. Ze trad daarna op in het concertgebouw in Amsterdam en in een uitverkocht Arsenaaltheater in Vlissingen. Ook was ze gastzangeres bij Bløf tijdens Concert at Sea.
Op 12 januari heeft Euphonia de zangeres weten te strikken voor een exclusief gastoptreden. Er komen bekende nummers voorbij zoals 'Set Fire to the Rain' (Adele), 'Valerie' (Amy Winehouse) en 'Skyfall' (Adele). Het optreden begint zondag om 15.00 uur. Kaarten zijn te koop aan de kassa.
Meer informatie over Euphonia en Isabel Provoost: www.euphoniagoes.nl of www.isabelprovoost.nl.
Meer uit Beveland
KLOETINGE - Met een feestelijke aftrap hebben VV Kloetinge en de gemeente Goes zaterdag 13 september de vernieuwde sportvelden op sportpark Wesselopark officieel in gebruik genomen. Daarmee werd een traject afgesloten dat al in 2021 begon met de voorbereidingen.
12 uur geledenWISSENKERKE - Het kleine dijkhuisje aan de Oosterschelde bij Wissenkerke bestaat dit jaar precies 100 jaar. Ooit was het een onmisbare werkplek voor de dijkbaas, die vanaf hier de veiligheid van de dijken bewaakte. "Het was vaak penibel, maar ook een mooie tijd," vertelt voormalig dijkbaas Bas van Liere. In 1970 begon Van Liere bij het waterschap Noord-Beveland. Het werk als dijkbaas betekende lange nachten en barre omstandigheden. "We hadden niet die goede jassen van tegenwoordig. Je stond daar maar in de kou en nattigheid. Als het stormde, vloog het water soms over de kruin en werd het gras zwart van het zout."
16 uur geledenGOES - De gemeente Goes wil de komende jaren drie plekken in de binnenstad flink vergroenen: de Zusterstraat, het Bastion en de omgeving van het stadskantoor. Het plan maakt deel uit van het Europese project Cool Neighbourhoods, waarbij Goes samenwerkt met andere steden.
18 uur geleden's-GRAVENPOLDER - Elektromonteur John Eggebeen (21) uit 's Gravenpolder heeft goud veroverd op EuroSkills 2025, het Europees kampioenschap beroepen. In het Deense Herning streden ruim 580 jongeren uit 32 landen om de Europese titels in 38 vakrichtingen.
19 uur geledenBORSSELE - Op het traject van de Westerscheldetunnel is vanmorgen een vrachtwagen met een kraan in een sloot beland. De chauffeur is naar een ziekenhuis vervoerd.
21 uur geledenOVEZANDE - Mannenzangkoor PIUS X vierde zaterdag 13 september zijn 70-jarig jubileum met een speciale viering in Ovezande. Tijdens de feestavond werd Kees Boonman, die al vanaf de oprichting lid is, geëerd met een uniek erediploma van de Gregoriusvereniging en benoemd tot Mister PIUS X.
22 uur geledenGOES - Twee jaar geleden arriveerde de Turkse vluchteling Kamil Özdemir in Nederland. Sinds tien maanden woont hij met zijn vrouw en drie kinderen in het asielzoekerscentrum (AZC) in Goes. Samen bouwen ze stap voor stap aan een nieuw leven. Daarbij krijgen ze hulp van taalcoach Bert Braamse uit Nisse, die hen wegwijs maakt in de Nederlandse taal en cultuur.
1 dag geleden