Euphonia treedt op met zangeres Isabel Provoost
GOES - Fanfare Euphonia uit Goes begint het nieuwe jaar spetterend. Op zondag 12 januari geeft ze een nieuwjaarsconcert met als speciale gast zangeres Isabel Provoost.
Het concert start om 15.00 uur in het Pontes Goese Lyceum aan de Oranjeweg in Goes. De 20-jarige Zeeuwse zangeres Isabel Provoost is bekend van The Voice Kids, waar ze de tweede plaats in de finale behaalde. Later schitterde ze ook in The Voice of Holland. Ze trad daarna op in het concertgebouw in Amsterdam en in een uitverkocht Arsenaaltheater in Vlissingen. Ook was ze gastzangeres bij Bløf tijdens Concert at Sea.
Op 12 januari heeft Euphonia de zangeres weten te strikken voor een exclusief gastoptreden. Er komen bekende nummers voorbij zoals 'Set Fire to the Rain' (Adele), 'Valerie' (Amy Winehouse) en 'Skyfall' (Adele). Het optreden begint zondag om 15.00 uur. Kaarten zijn te koop aan de kassa.
Meer informatie over Euphonia en Isabel Provoost: www.euphoniagoes.nl of www.isabelprovoost.nl.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
1 dag geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
2 dagen geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
5 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
6 dagen geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
6 dagen geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
6 dagen geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
6 dagen geleden