Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eupen ontslaat trainer na tiende nederlaag van het seizoen

Eupen ontslaat trainer na tiende nederlaag van het seizoen

EUPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Eupen heeft trainer Bernd Storck ontslagen. De 59-jarige Duitser krijgt de schuld van de tegenvallende resultaten. Dat gebeurde een dag na de 2-1-nederlaag bij KV Mechelen.

Dat was de tiende nederlaag van het seizoen voor de ploeg die op de tweede competitiedag nog verraste met de winst op titelverdediger Club Brugge. Eupen staat veertiende in de Jupiler Pro League met 12 punten uit veertien duels.

Storck volgde afgelopen winter de ontslagen John van den Brom op als coach van Racing Genk. Nadat hij met die club er niet in was geslaagd zich te plaatsen voor een Europees toernooi werd zijn dienstverband in Genk in mei niet verlengd. Daarop stapte hij over naar Eupen waar hij na vijf maanden alweer kan vertrekken.

Storck is al de vijfde trainer in de hoogste klasse van het Belgische voetbal die zijn ontslag heeft gekregen. Eerder overkwam dat Karim Belhocine (Kortrijk), Dominik Thalhammer (Cercle Brugge) en de Nederlander Danny Buijs (KV Mechelen), terwijl Charleroi zich zaterdag ontdeed van Edward Still.

Meer uit Voetbal

Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen duels

RABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.

1 uur geleden
Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

15 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

15 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

16 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

16 uur geleden
Voetbalsters Manchester City koploper na zege en doelpunt Miedema

LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.

17 uur geleden
VfL Wolfsburg bevestigt vertrek trainer Simonis

WOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.

17 uur geleden