Euforie op Tholen: VrijMiBoTho gaat door!
Tweeduizend mensen, feestend, borrelend en genietend op het terrein van scheepswerf Van Duivendijk. Het is dichterbij dank je denkt! Op 3 september is het namelijk tijd voor de VrijMiBoTho. Medeorganisator Vincent van der Male hoopt dat de coronamaatregelen dan allemaal van tafel zijn.
De eerste dj’s zijn maanden geleden al vastgelegd, want de organisatie van VrijMiBoTho staat te trappelen, net als heel veel Tholenaren. “Het heeft echt een lange voorbereidingstijd nodig, zeker omdat wij het allemaal naast onze drukke baan doen. Voordeel is wel dat we nu dus al hele toffe dj’s en optredens hebben kunnen regelen. Bijvoorbeeld Mok, the one man band. Hij viel met zijn latin-klanken echt enorm in de smaak dus ik ben blij dat hij er weer bij is”, vertelt Vincent. “We gaan ervan uit dat we de VrijMiBoTho gewoon kunnen doen zoals voor corona, maar we hebben wel een plan A (zonder toegangstesten) en een Plan B (met toegangstesten). Er is geen kaartverkoop vooraf, de tickets worden aan de deur gekocht. Het doorschuiven naar 2022, omdat dat misschien een makkelijkere keuze was, was voor ons geen optie. We doen wat nodig is om het door te laten gaan. Alleen als de anderhalve meter-maatregel nog geldt, moeten we het schrappen, maar daar gaan we gezien de huidige berichtgeving niet vanuit. Liefst hadden we het al in juli gehouden, maar dat lukte niet op de scheepswerf. Nu kijken we uit naar september. We hebben zo lang gewacht en hebben er allemaal zin in!’
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Het bestuur van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland had vorige week woensdagmiddag de Streekdrachtgroep Tholen uitgenodigd in De Wimpel in Sint Philipsland. Ook de leden van andere vrouwenverenigingen in Sint Philipsland en Anna Jacobapolder hadden een uitnodiging gekregen.
15 uur geledenSINT-ANNALAND - Op de Plaatweg bij Sint-Annaland is woensdagmiddag een auto over de kop geslagen. Het voertuig kwam uiteindelijk weer op zijn wielen tot stilstand. De auto raakte zwaar beschadigd.
21 uur geledenSINT-ANNALAND - Na een roerig jaar met de diefstal van gouden Thoolse sieraden pakt streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland de draad weer op. De nieuwe wisseltentoonstelling 'Van schelpen tot bitcoin' gaat over geld, maar echte gouden munten zijn er niet te zien. Het museum heeft geleerd van de brute diefstal juni vorig jaar. Sindsdien is er hard gewerkt om de beveiliging op orde te brengen.
1 dag geleden[Advertorial] SINT-ANNALAND - Je bent ondernemer. Je draagt verantwoordelijkheid en maakt impact. Wil je ook meer betekenis geven aan je ondernemerschap? Schuif dan op dinsdagavond 12 mei om 18.00 uur aan bij Kwekerij Kaljouw in Sint-Annaland. Geniet met andere ondernemers van een heerlijk diner én verdiepende gesprekken. Het thema is 'Ondernemen met vrucht'.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Leo en Paulina Konijn zetten zich al jarenlang in om kinderen die het thuis moeilijk hebben een fijne vakantie te bezorgen. Als gastgezin voor Stichting Europa Kinderhulp vangen zij iedere zomer zogenoemde 'vakantiekinderen' op. Daarnaast bieden zij ook opvang via pleegzorg. Samen heeft het echtpaar zes kinderen en zeven kleinkinderen.
2 dagen geledenTHOLEN - Noëlle Schakenbos van gymnastiekvereniging Olympia Tholen heeft een zilveren medaille veroverd op de individuele regiofinale turen (pupil 3 niveau 7) in Sprang-Capelle. Een mooie afsluiting van het seizoen voor Noëlle.Ze begon haar finale op sprong. Een fijn onderdeel om op te beginnen en hier scoorde ze met beide sprongen (een overslag tot stand en een arabier tot kniezit) ook goed op. De scores van de andere finalisten lagen dicht bij elkaar. Door naar de brug, het moeilijkste onderdeel voor Noëlle. Inturnen ging nog niet helemaal lekker, maar tijdens de wedstrijd kon ze haar oefening goed doorturnen. Op dit toestel moest Noëlle iets inleveren qua punten op de andere meiden, maar dat maakte ze op het volgende toestel weer helemaal goed.
2 dagen geledenTHOLEN - De SGP draagt fractievoorzitter Kees Knulst voor als extra wethouder. Hij moet het college verder versterken. Uit het rapport van de verkenningsronde bleek dat de SGP, CU en VVD hun samenwerking zouden voortzetten. Ook werd de uitbreiding van het college met een vierde wethouder door de meeste fracties gerechtvaardigd geacht, gezien de omvang van de bestuurlijke opgaven die op tafel liggen.
3 dagen geleden