Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Euforie op Tholen: VrijMiBoTho gaat door!

Euforie op Tholen: VrijMiBoTho gaat door!

Tweeduizend mensen, feestend, borrelend en genietend op het terrein van scheepswerf Van Duivendijk. Het is dichterbij dank je denkt! Op 3 september is het namelijk tijd voor de VrijMiBoTho. Medeorganisator Vincent van der Male hoopt dat de coronamaatregelen dan allemaal van tafel zijn. 

De eerste dj’s zijn maanden geleden al vastgelegd, want de organisatie van VrijMiBoTho staat te trappelen, net als heel veel Tholenaren. “Het heeft echt een lange voorbereidingstijd nodig, zeker omdat wij het allemaal naast onze drukke baan doen. Voordeel is wel dat we nu dus al hele toffe dj’s en optredens hebben kunnen regelen. Bijvoorbeeld Mok, the one man band. Hij viel met zijn latin-klanken echt enorm in de smaak dus ik ben blij dat hij er weer bij is”, vertelt Vincent. “We gaan ervan uit dat we de VrijMiBoTho gewoon kunnen doen zoals voor corona, maar we hebben wel een plan A (zonder toegangstesten) en een Plan B (met toegangstesten). Er is geen kaartverkoop vooraf, de tickets worden aan de deur gekocht. Het doorschuiven naar 2022, omdat dat misschien een makkelijkere keuze was, was voor ons geen optie. We doen wat nodig is om het door te laten gaan. Alleen als de anderhalve meter-maatregel nog geldt, moeten we het schrappen, maar daar gaan we gezien de huidige berichtgeving niet vanuit. Liefst hadden we het al in juli gehouden, maar dat lukte niet op de scheepswerf. Nu kijken we uit naar september. We hebben zo lang gewacht en hebben er allemaal zin in!’ 

Meer uit Tholen

Brand in bijgebouw aan Zuiddijk in Sint Philipsland snel geblust

SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zaterdagmiddag een brand geblust die woedde in een bijgebouw aan de Zuiddijk in Sint Philipsland.

16 uur geleden
Thoolse Ondernemersavond in het gemeentehuis over toekomstbestendig ondernemen

THOLEN - Ondernemers uit de gemeente Tholen zijn dinsdag 17 november welkom op de Thoolse Ondernemersavond 2026 in het gemeentehuis in Tholen. Het thema is toekomstbestendige economie en strategische bedrijfsvoering. De toegang is gratis.

19 uur geleden
Contacta wil Zeeuwen dichter bij elkaar brengen: ‘Kijk ook eens naast je’

THOLEN - Wat in de jaren tachtig begon als een zakelijke bedrijvenbeurs, groeide uit tot het grootste gratis netwerkevenement van Zeeland. Tijdens Contacta, op 3, 4 en 5 november in de Zeelandhallen in Goes, komen ook dit jaar weer duizenden ondernemers, bestuurders, studenten en organisaties samen. ''Niet alleen om rondjes te lopen,'' benadrukt organisator Perry Kentin, ''maar om kennis uit te wisselen, contacten te leggen en zaken te doen.'' Met het thema 'Think Global, Act Local' wil de organisatie dit jaar onderstrepen hoe belangrijk regionale samenwerking is.

22 uur geleden
Thools Mannen Ensemble sluit zomerconcerten van dit seizoen af

THOLEN - Het Thools Mannen Ensemble verzorgt zaterdag 24 oktober het laatste zomerconcert van 2026 in de RK kerk in Tholen. Het concert begint om 14.30 uur en bevat een mix van klassieke en christelijke nummers.

1 dag geleden
Steunactie opgezet voor The Saloon in Tholen na tweede vernieling in korte tijd

THOLEN - Een crowdfundingsactie moet kapperszaak The Saloon in Tholen helpen na de tweede vernieling in korte tijd. Een steunbetuiger zamelt geld in voor eigenaar Karzan Karim.

1 dag geleden
Tweede kinderboek van Smerdiekenaar Dolores Bijl krijgt bijzondere overhandiging

SINT-MAARTENSDIJK - Wat begon met een haas in het dorpswapen van Sint-Maartensdijk, groeide uit tot een reeks vrolijke verhalen en avonturen. Dolores Bijl uit Sint-Maartensdijk brengt haar tweede kinderboek uit. Het nieuwe boek, Het raadsel van de waterpomp, speelt zich af in het Smerdiek van 1791.

1 dag geleden
Storm Austen is onderweg: ‘Zware windstoten en overvloedige regenval’

ZEELAND - Er is een storm onderweg naar Nederland. De storm heeft de naam Austen gekregen. Zowel zware windstoten als overvloedige regenval kunnen overlast veroorzaken.

2 dagen geleden