Euforie op Tholen: VrijMiBoTho gaat door!
Tweeduizend mensen, feestend, borrelend en genietend op het terrein van scheepswerf Van Duivendijk. Het is dichterbij dank je denkt! Op 3 september is het namelijk tijd voor de VrijMiBoTho. Medeorganisator Vincent van der Male hoopt dat de coronamaatregelen dan allemaal van tafel zijn.
De eerste dj’s zijn maanden geleden al vastgelegd, want de organisatie van VrijMiBoTho staat te trappelen, net als heel veel Tholenaren. “Het heeft echt een lange voorbereidingstijd nodig, zeker omdat wij het allemaal naast onze drukke baan doen. Voordeel is wel dat we nu dus al hele toffe dj’s en optredens hebben kunnen regelen. Bijvoorbeeld Mok, the one man band. Hij viel met zijn latin-klanken echt enorm in de smaak dus ik ben blij dat hij er weer bij is”, vertelt Vincent. “We gaan ervan uit dat we de VrijMiBoTho gewoon kunnen doen zoals voor corona, maar we hebben wel een plan A (zonder toegangstesten) en een Plan B (met toegangstesten). Er is geen kaartverkoop vooraf, de tickets worden aan de deur gekocht. Het doorschuiven naar 2022, omdat dat misschien een makkelijkere keuze was, was voor ons geen optie. We doen wat nodig is om het door te laten gaan. Alleen als de anderhalve meter-maatregel nog geldt, moeten we het schrappen, maar daar gaan we gezien de huidige berichtgeving niet vanuit. Liefst hadden we het al in juli gehouden, maar dat lukte niet op de scheepswerf. Nu kijken we uit naar september. We hebben zo lang gewacht en hebben er allemaal zin in!’
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De hoofdrijbaan van de Slaakbrug gaat toch niet vrijdagmiddag open, wat Rijkswaterstaat eerder deze week wel had beloofd. De werkzaamheden lopen iets uit, waardoor het verkeer naar verwachting pas vanaf zaterdagochtend 06.00 uur weer over de hoofdrijbaan kan rijden. Meteen daarna gaat de parallelweg dicht.
1 uur geledenSINT-ANNALAND - Muziek, gezelligheid en een bomvol Havenplein. Dat is wat bezoekers op vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus kunnen verwachten tijdens de vijfde editie van het Havenplein Festival. Het gratis feest valt traditiegetrouw samen met de kermis en jaarlijkse braderie en is inmiddels uitgegroeid tot een vaste waarde op de evenementenkalender van Sint-Annaland.
18 uur geledenTHOLEN - Automobilisten die in België tanken, profiteren vanaf woensdag van een nog groter voordeel. Het prijsverschil met Nederland loopt op tot ruim 70 cent per liter benzine.
21 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De hoofdrijbaan van de Slaakbrug gaat vrijdagmiddag na een afsluiting van vijf weken weer open. Volgens Rijkswaterstaat verlopen de werkzaamheden volgens planning en is het onderhoud op tijd afgerond.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De kermis in Sint-Maartensdijk is nog maar net afgelopen of de volgende dient zich alweer aan. Van woensdag 5 tot en met zaterdag 8 augustus staat het Havenplein in Sint-Annaland vier dagen lang in het teken van een gezellige mix van attracties, spelletjes en lekkernijen.
1 dag geledenTHOLEN - Goed nieuws voor bezoekers van het naaktstrandje aan de Oesterdam: de populaire ligweide blijft deze zomervakantie gewoon open. Eerder leek het erop dat het strandje wekenlang afgesloten zou zijn vanwege de bouw van een pilothal op de Bergse Diepsluis, maar dat blijkt nu toch niet nodig.
1 dag geledenTHOLEN - Na een droge juli lijkt ook augustus op Tholen warm en droog te verlopen. Volgens meteoroloog Sarah van Gorp van Weeronline blijft de kans op langdurige regen voorlopig klein, waardoor de droogte verder toeneemt. Pas later in de maand lijkt de kans op buien voorzichtig groter te worden.
2 dagen geleden