Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Euforie op Tholen: VrijMiBoTho gaat door!

Euforie op Tholen: VrijMiBoTho gaat door!

Tweeduizend mensen, feestend, borrelend en genietend op het terrein van scheepswerf Van Duivendijk. Het is dichterbij dank je denkt! Op 3 september is het namelijk tijd voor de VrijMiBoTho. Medeorganisator Vincent van der Male hoopt dat de coronamaatregelen dan allemaal van tafel zijn. 

De eerste dj’s zijn maanden geleden al vastgelegd, want de organisatie van VrijMiBoTho staat te trappelen, net als heel veel Tholenaren. “Het heeft echt een lange voorbereidingstijd nodig, zeker omdat wij het allemaal naast onze drukke baan doen. Voordeel is wel dat we nu dus al hele toffe dj’s en optredens hebben kunnen regelen. Bijvoorbeeld Mok, the one man band. Hij viel met zijn latin-klanken echt enorm in de smaak dus ik ben blij dat hij er weer bij is”, vertelt Vincent. “We gaan ervan uit dat we de VrijMiBoTho gewoon kunnen doen zoals voor corona, maar we hebben wel een plan A (zonder toegangstesten) en een Plan B (met toegangstesten). Er is geen kaartverkoop vooraf, de tickets worden aan de deur gekocht. Het doorschuiven naar 2022, omdat dat misschien een makkelijkere keuze was, was voor ons geen optie. We doen wat nodig is om het door te laten gaan. Alleen als de anderhalve meter-maatregel nog geldt, moeten we het schrappen, maar daar gaan we gezien de huidige berichtgeving niet vanuit. Liefst hadden we het al in juli gehouden, maar dat lukte niet op de scheepswerf. Nu kijken we uit naar september. We hebben zo lang gewacht en hebben er allemaal zin in!’ 

Meer uit Tholen

Thoolse verenigingen halen bijna dertigduizend euro op met Grote Clubactie

THOLEN - De Grote Clubactie heeft opnieuw een recordbedrag opgehaald op Tholen: 29.516,25 euro. Dat is ruim vijfduizend euro meer dan vorig jaar. Ook landelijk werd een recordbedrag ingezameld van ruim 27 miljoen euro.

2 uur geleden
Lampionnen- en lichtjesoptocht Tholen was weer genieten [FOTOALBUM]

THOLEN - Stichting Tholen Sterk organiseerde afgelopen zaterdag de lampionnen- en lichtjesoptocht in Tholen. Naar verwachting liepen ruim duizend deelnemers mee. De route week dit jaar af vanwege wegwerkzaamheden.

20 uur geleden
Stallandse brandweer oefent met eerste nieuwe blusvoertuig van Zeeland: ‘Alles zit erop en eraan’

SINT-ANNALAND/POORTVLIET - Ze hebben er even op moeten wachten, maar nu hij eenmaal 'uitruk gereed' op de kazerne staat te pronken, zijn de brandweerlieden er maar wat blij mee. Brandweer Sint-Annaland heeft als eerste kazerne van Zeeland haar nieuwe blusvoertuig in ontvangst mogen nemen.

1 dag geleden
Handen uit de mouwen in Poortvliet en Smerdiek tijdens de Natuurwerkdagen

POORTVLIET/SINT-MAARTENSDIJK - Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november zijn de Nationale Natuurwerkdagen. Ook op Tholen gaan mensen aan de slag: schoolklassen in Poortvliet en vrijwilligers bij Sint-Maartensdijk.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Kabouterdorpje aan de voet van een lindeboom’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden
Man (44) uit Tholen aangehouden voor plegen inbraak in Bergen op Zoom

BERGEN OP ZOOM- De politie heeft gisteren een 44-jarige man uit Tholen aangehouden. De man wordt verdacht van het plegen van een woninginbraak aan de Schaepmanlaan in Bergen op Zoom. De inbraak vond plaats op 14 augustus van dit jaar.

2 dagen geleden
Thoolse bedrijven presenteren zich opnieuw op Contacta

THOLEN - Deelname aan een beurs is een kostbaar en arbeidsintensief traject. Door samen te werken op een plein kunnen zaken in gezamenlijkheid worden geregeld. Dat ontzorgt de deelnemers. Dit is de basis van het Tholen Plein wat voor de vierde keer op rij wordt georganiseerd tijdens Contacta in de Zeelandhallen van Goes.

3 dagen geleden