Euforie op Tholen: VrijMiBoTho gaat door!
Tweeduizend mensen, feestend, borrelend en genietend op het terrein van scheepswerf Van Duivendijk. Het is dichterbij dank je denkt! Op 3 september is het namelijk tijd voor de VrijMiBoTho. Medeorganisator Vincent van der Male hoopt dat de coronamaatregelen dan allemaal van tafel zijn.
De eerste dj’s zijn maanden geleden al vastgelegd, want de organisatie van VrijMiBoTho staat te trappelen, net als heel veel Tholenaren. “Het heeft echt een lange voorbereidingstijd nodig, zeker omdat wij het allemaal naast onze drukke baan doen. Voordeel is wel dat we nu dus al hele toffe dj’s en optredens hebben kunnen regelen. Bijvoorbeeld Mok, the one man band. Hij viel met zijn latin-klanken echt enorm in de smaak dus ik ben blij dat hij er weer bij is”, vertelt Vincent. “We gaan ervan uit dat we de VrijMiBoTho gewoon kunnen doen zoals voor corona, maar we hebben wel een plan A (zonder toegangstesten) en een Plan B (met toegangstesten). Er is geen kaartverkoop vooraf, de tickets worden aan de deur gekocht. Het doorschuiven naar 2022, omdat dat misschien een makkelijkere keuze was, was voor ons geen optie. We doen wat nodig is om het door te laten gaan. Alleen als de anderhalve meter-maatregel nog geldt, moeten we het schrappen, maar daar gaan we gezien de huidige berichtgeving niet vanuit. Liefst hadden we het al in juli gehouden, maar dat lukte niet op de scheepswerf. Nu kijken we uit naar september. We hebben zo lang gewacht en hebben er allemaal zin in!’
Meer uit Tholen
ZEELAND - De eerste stallingslocatie van EBS voor de nieuwe elektrische bussen in Zeeland is opgeleverd. Groen Goud Biervliet realiseerde de stalling op het eigen terrein aan de Middenweg. Vanaf 13 december vormt Biervliet een van de uitvalsbases voor de elektrische bussen die EBS inzet voor Reizen door Zeeland. Het is de eerste EBS-stalling in Zeeland die wordt opgeleverd voor de start van de nieuwe concessie.
3 uur geledenTHOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.
22 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
1 dag geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.
2 dagen geleden