Etienne de Jager wint fotowedstrijd met 'prachtige foto van haven van Stavenisse'
THOLEN - Dit voorjaar hebben de gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend voor de vijfde maal samen een fotowedstrijd georganiseerd. ‘Tholen op z’n mooist’ was het thema. Dit heeft geresulteerd in bijna 170 inzendingen. Burgemeester Marleen Sijbers en Jack Westdorp van Stichting Tholen Beter Bekend reikten dinsdagmiddag de prijzen uit.
Winnende foto’s
Op de eerste plaats is geëindigd de foto van Etienne de Jager. Hij maakte een prachtige foto van de haven van Stavenisse in schemerlicht. Een foto van Els Deurloo-Moelker is op de tweede plaats geëindigd. Zij maakte een foto van een fraai lijnenspel van steigers en paaltjes bij Strijenham. Een foto van Ria Overbeeke kreeg de derde prijs. Daarop is een steiger bij de Bergse Diepsluis bij een mooie zonsondergang te zien. De winnende foto’s staan op de omslag van de nieuwe gemeentegids. Daarnaast kregen de winnaars een cadeaubon voor een lokale winkel, die beschikbaar is gesteld door Akse Media, de uitgever van de gemeentegids, en een bos bloemen.
Mooiste belevingsfoto
Dit jaar was er ook weer een prijs voor de mooiste belevingsfoto. Op de gekozen foto zijn suppers op de Oosterschelde te zien bij ondergaande zon. De fotograaf van deze foto, Erik Scherpenisse, mocht een dinerbon voor een lokaal restaurant en een bos bloemen in ontvangst nemen van Jack Westdorp van Stichting Tholen Beter Bekend. Ook deze foto is terug te vinden in de gemeentegids. Bij de selectie van alle winnende foto’s is onder meer gelet op hoe het karakteristieke van de gemeente Tholen is weergegeven. De foto’s worden ook gebruikt voor promotiedoeleinden van de gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend.
Verspreiding gemeentegids
Vanaf volgende week wordt de gemeentegids huis-aan-huis verspreid bij alle huishoudens in de gemeente Tholen (uitgezonderd nee-nee-stickers).
Meer uit Tholen
THOLEN - Een personenauto is donderdagochtend door een onbekende oorzaak in een sloot langs de Lorentzweg in Tholen beland. Niemand raakte gewond bij het ongeluk. Dat meldt HVZeeland.
11 uur geledenSTAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een dag vol muziek, activiteiten en ontmoeting. Op zaterdag 11 juli vindt de vierde editie van de Havendag plaats, een evenement dat in korte tijd is uitgegroeid tot een vaste zomerse traditie in het dorp. De Havendag wordt georganiseerd door Joke van der Pol, voormalig beheerster van dorpshuis De Stove, samen met Cor Grijs van 't Packhuys.
11 uur geledenTHOLEN - Ada Pérez en Tim Veldman zullen op zaterdag 11 juli om 15.30 uur de bezoekers laten dromen over Europa. In het oude stadhuis van Tholen spelen zij op flauto traverso en clavecimbel muziek van de Italiaan Locatelli, de Duitser Telemann, de Brit Purcell en de Fransman Hotteterre.
17 uur geledenHALSTEREN/SCHERPENISSE - De 19-jarige jongeman uit Halsteren die afgelopen weekend om het leven kwam bij een eenzijdig ongeval in Scherpenisse, was onderweg naar huis na een feestje in Sint-Maartensdijk. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie.
1 dag geledenTHOLEN - De organisatie van de Zevendorpentocht heeft vanwege de verwachte hitte een aantal aanpassingen gedaan. Wandel Sport Club Vosmeer wil ervoor zorgen dat deelnemers veilig en verantwoord kunnen genieten van de wandeltocht over het eiland Tholen. Op zaterdag 11 juli kunnen wandelaars deelnemen aan deze wandeltocht.
1 dag geledenTHOLEN/SINT-ANNALAND - Muziekliefhebbers kunnen deze week terecht bij twee gratis zomerconcerten in de openlucht. Koninklijke Fanfare Accelerando speelt woensdagavond in Sint-Annaland, terwijl Koninklijke Muziekvereniging Concordia vrijdagavond een concert geeft in Tholen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Achter een woningblok aan de Prins Willem-Alexanderstraat in Oud-Vossemeer heeft maandagavond een schutting in brand gestaan. Door het snelle optreden van bewoners kon worden voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde.
2 dagen geleden