Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Espargaró troeft Bagnaia af in sprintrace MotoGP in Barcelona

Espargaró troeft Bagnaia af in sprintrace MotoGP in Barcelona

BARCELONA (ANP) - Aleix Espargaró heeft de sprintrace gewonnen van de Grote Prijs van Catalonië in de MotoGP. De Spanjaard bleef op de Aprilia wereldkampioen Francesco Bagnaia voor en boekte zijn eerste zege in een sprintrace. Maverick Viñales, teamgenoot van Espargaró, eindigde als derde.

Bagnaia, de leider in het WK, startte op het circuit van Catalonië vanaf poleposition. Espargaró nam in de race de koppositie over en liep in de tien ronden uit naar een voorsprong van ruim 2 seconden op de Italiaanse Ducati-coureur. Bagnaia moest in de slotronde er alles aan doen om Viñales voor te blijven.

Met de tweede plaats loopt de Italiaan in de WK-stand uit op concurrenten Jorge Martín en Marco Bezzecchi. Martín eindigde als vijfde en Bezzecchi werd achtste.

Meer uit Sport

LeBron James voor het eerst in 19 jaar onder de 10 punten

TORONTO (ANP/AFP) - Basketbalvedette LeBron James heeft door een score van 8 punten tegen Toronto Raptors een bijna negentien jaar oude reeks zien eindigen. De 40-jarige speler van Los Angeles Lakers maakte sinds januari 2007 in 1297 duels steeds minstens 10 punten.

1 uur geleden
Hamilton kondigt personele ingrepen bij Ferrari aan

ABU DHABI (ANP) - Personele wijzigingen bij Ferrari zijn 'absoluut' nodig om een nieuw rampseizoen voor Lewis Hamilton te voorkomen. Dat vertelde de zevenvoudig wereldkampioen voorafgaand aan de Grote Prijs van Abu Dhabi.

2 uur geleden
Steenbergen pakt op EK kortebaan ook titel op 200 meter vrij

LUBLIN (ANP) - Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan de 200 meter vrije slag gewonnen. De 25-jarige Nederlandse zwemster dook in Lublin in Polen met 1.50,33 bijna twee seconden onder haar persoonlijke record. Eerder op donderdag had Steenbergen al goud gepakt op de 100 meter wisselslag. Beide keren betekende haar tijd ook een Europees record.

14 uur geleden
Steenbergen zwemt naar Europese titel op 100 meter wisselslag

LUBLIN (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan overtuigend de titel gewonnen op de 100 meter wisselslag. De 25-jarige Nederlandse verbeterde in Lublin in Polen haar persoonlijke record ruim, tot 56,26 seconden. Die tijd betekende ook een Europees record.

15 uur geleden
Verstappen gaat 'volkomen ontspannen' finale Formule 1 in

ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen leeft "volkomen ontspannen" en "zonder stress" toe naar de slotrace van dit jaar in de Formule 1. Hij zal er alles aan doen om zijn vijfde wereldtitel te veroveren, maar heeft er vrede mee als het niet lukt. "Ik heb alles bereikt wat ik wilde bereiken in de Formule 1, alles wat erbij komt is een bonus", zei de 28-jarige coureur van Red Bull in aanloop naar de Grand Prix van Abu Dhabi.

20 uur geleden
Wielrenster Vinke tekent bij Team SD Worx - Protime

AMERSFOORT (ANP) - Wielrenster Nienke Vinke (21) gaat naar Team SD Worx - Protime. Dat meldt de ploeg in een persbericht. De winnares van het jongerenklassement in de Tour de France Femmes heeft een contract voor drie jaar getekend.

22 uur geleden
Griekspoors vriendin Potapova gaat tennissen voor Oostenrijk

SINT-PETERSBURG (ANP) - De Russische tennisster Anastasia Potapova (24) gaat voor Oostenrijk spelen. Dat meldt ze op Instagram. Potapova is de vriendin van de Nederlandse tennisser Tallon Griekspoor. Ze deden afgelopen weekend samen mee aan een invitatietoernooi in het Russische Sint-Petersburg. De deelname van Griekspoor was omstreden.

22 uur geleden