Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Esmay geeft muziekles op Tholen: ‘Binnen no-time stond heel m’n zaterdag vol’

Esmay geeft muziekles op Tholen: ‘Binnen no-time stond heel m’n zaterdag vol’

Esmay (19) zingt al sinds haar 7e in de Ichtuskerk. Ze zingt in een gospelband en is daarnaast regelmatig in andere groepen te vinden als zangeres. Twee jaar geleden is zij gestart met het lesgeven aan kinderen tussen de 6 en de 14 jaar. Vanuit het huis van haar ouders verzorgt zij de voorbereiding van de lessen en regelt ze haar eigen planning.

“Ik ga aan huis. Ik heb adresjes in Tholen, Nieuw-Vossemeer, Oud-Vossemeer, Steenbergen en nu ook in Krabbendijke. Ik heb net mijn rijbewijs gehaald en kan dus ook zelf rijden.” Esmay vertelt vol passie hoe zij geniet van de kinderen en hun vooruitgang als muzikale talenten. Het is voor haar begonnen op de piano.

“Ik heb de piano mezelf aangeleerd. Er kwam ooit eens een jongetje naar mij toe die vroeg of ik hem piano kon leren spelen. Ik heb toen een methode besteld om te kijken of deze leuk zou zijn. Toen hij geweest was dacht ik: ‘Dit wil ik meer gaan doen.’ Ik maakte toen een klein beetje reclame en binnen no-time stond heel mijn zaterdag vol.” Esmay zit zelf ook niet stil en is zelf volop aan het ontwikkelen. Ze hoopt volgend jaar te starten met een musicalopleiding. Na deze opleiding zou Esmay dolgraag spelen in het theater. Dat is echt haar droom. Een voorkeur voor musicals heeft ze niet “Ik ben al blij als ik in een musical speel!”. Esmay draagt de muziek ook mee in haar geloof: “Ik kan het geloof ook voelen door de muziek heen!”

Meer uit Tholen

Weerbericht Tholen: ‘Gure start van de week, later meer zonneschijn’

THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline. 

12 uur geleden
KNVB straft Tholense Boys voor racisme-incident in gestaakte derby met WHS

THOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.

16 uur geleden
Drie mannen de cel in voor explosie bij woning van politieagent in Tholen [RECHTSPRAAK]

THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.

1 dag geleden
4.390 reisdocumenten verlopen in Tholen, gemeente waarschuwt voor drukte

THOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Adri en Anita Sebrechts: ‘Nooit het gevoel dat we naar ons werk gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

OSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het voorspelde noorderlicht bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden