Ernstig ongeluk op Kreekweg bij Oud-Vossemeer; Brug over Schelde-Rijnkanaal dicht
OUD-VOSSEMEER - Op de Kreekweg in Oud-Vossemeer is aan het begin van de middag iemand door een botsing tussen een auto en een tractor ernstig gewond geraakt. Later bleek dat het 88-jarig slachtoffer aan zijn verwondingen is overleden. Door het ongeval is de brug over het Schelde-Rijnkanaal tussen Oud-Vossemeer en Nieuw-Vossemeer tijdelijk afgesloten.
De auto en de tractor botste ronde 12:10 uur tegen elkaar. Door de aanrijding kwam de auto vast te zitten onder de trekker. Een deel van de tractor boorde zich door de voorruit van de auto. Vrijwel direct na de eerste melding werden ook de brandweer en een traumahelikopter opgeroepen. De brandweer heeft een deur uit de auto geknipt om de bestuurder te bevrijden. Uiteindelijk is het slachtoffer met spoed per ambulance overgebracht naar het Erasmusziekenhuis in Rotterdam. Het 88-jarige slachtoffer overleefde het ongeluk niet.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.
3 uur geleden[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.
5 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.
10 uur geledenTHOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.
1 dag geledenTHOLEN - Na zestien jaar verdwijnt de Socialistische Partij (SP) uit de Thoolse raad. De partij kreeg de minste stemmen van alle deelnemende partijen. Ook GroenLinks keert niet terug. Voorzitter Frank Rodenburg betreurt de uitslag, terwijl lijsttrekker Nancy Raas-Tophoven zich zorgen maakt over de toekomst van de gemeenteraad.
1 dag geledenTHOLEN - De VVD en Algemeen Belang Tholen (ABT) behoren deze verkiezingen tot de verliezers. In de voorlopige uitslag raken beide partijen een zetel kwijt. Hilde Moerland ziet dat het politieke speelveld verandert, terwijl Ineke Schippers zich vooral zorgen over de scheve balans in de raad.
1 dag geledenTHOLEN - Het linkse geluid blijft, tot opluchting van Jan Heshof, hoorbaar in de Thoolse raad. De lijsttrekker van de Partij van de Arbeid (PvdA) sleept één zetel binnen, maar ziet voormalig bondgenoot GroenLinks en ook de SP niet genoeg stemmen halen. "Ik vreesde even dat het linkse geluid helemaal zou verdwijnen."
2 dagen geleden