Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eric Gordon helpt basketballers Houston aan zege

Eric Gordon helpt basketballers Houston aan zege

SAKT LAKE CITY (ANP) - Bij afwezigheid van James Harden en Russell Westbrook werd Eric Gordon maandag de grote man bij Houston Rockets. In het topduel in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA met Utah Jazz kwam Gordon tot liefst 50 punten. Daarmee had hij een groot aandeel in de 126-117-overwinning.

Het was liefst 24 jaar geleden dat een andere Houston-speler dan Harden tot 50 punten kwam in een wedstrijden. Hakeem Olajuwon deed het in 1996. 'The Beard', zoals Hardens bijnaam luidt, lukte het de afgelopen jaren al 23 keer. Hij miste het duel vanwege een dijbeenblessure. Voor Houston was het de 29e zege van het seizoen (tegen 17 nederlagen). Daarmee staan de Rockets zesde in de Western Conference. Utah (32-14) zakte door het verlies van de tweede naar de vierde plaats.

In de Eastern Conference won Miami Heat met 113-92 van Orlando. Miami komt daardoor op de tweede plaats naast titelverdediger Toronto Raptors, op ruime afstand van de onbetwiste leider Milwaukee Bucks.

Meer uit Sport

Tennisster Rus begint met eenvoudige zege in Limoges

LIMOGES (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft de tweede ronde bereikt van het WTA-toernooi van Limoges. De 32-jarige Nederlandse versloeg in Frankrijk de Tsjechische Gabriela Knutson met 6-3 6-2.

1 uur geleden
Golfer Van Driel vierde bij Alfred Dunhill Championship

MALELANE (ANP) - Golfer Darius van Driel is als vierde geëindigd bij het Alfred Dunhill Championship in het Zuid-Afrikaanse Malelane.

7 uur geleden
Van Empel keert in Namen terug in wereldbeker veldrijden

ARNHEM (ANP) - Wereldkampioen veldrijden Fem van Empel keert komende zondag in Namen terug in de wereldbeker. De 21-jarige Brabantse renster van Jumbo-Visma won de eerste twee wedstrijden van de cyclus. Ze koos daarna voor andere wedstrijden en laste na de Europese titelstrijd een rustpauze in. Afgelopen weekend gaf ze de voorkeur aan een trainingskamp met haar ploeg in plaats van de veldrit in het Italiaanse Val di Sole.

9 uur geleden
Djokovic: jonge uitdagers maken het beest in mij wakker

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Jonge, geïnspireerde spelers zijn een motivatie voor Novak Djokovic. Dit zegt de 36-jarige tennisser in het programma 60 Minutes van CBS News. "Ik denk dat ze het beest in mij wakker maken."

10 uur geleden
Hoogste ranking ooit voor tennisster Hartono

DUBAI (ANP) - Tennisster Arianne Hartono heeft haar hoogste ranking ooit op de wereldranglijst bereikt. Door haar finaleplaats bij het ITF-toernooi in Dubai maakte ze een sprong van 26 plaatsen naar de 152e plek. De 27-jarige Hartono is de tweede Nederlandse op de lijst, achter Arantxa Rus, die 52e staat.

11 uur geleden
Zoon NBA-ster LeBron James maakt rentree na hartstilstand

LOS ANGELES (ANP) - De zoon van topbasketballer LeBron James heeft vier maanden na zijn hartstilstand zijn rentree gemaakt. De 19-jarige Bronny James kreeg onder het toeziend oog van zijn vader een invalbeurt in de collegewedstrijd van de University of Southern California tegen Long Beach State (79-84). Hij speelde 16 minuten en maakte daarin vier punten, pakte drie rebounds en gaf twee assists.

11 uur geleden
Hockeysters en hockeyers verslaan Groot-Brittannië in Pro League

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters en hockeyers hebben in de Pro League een overwinning geboekt op Groot-Brittannië. In het Argentijnse Santiago del Estero wonnen de vrouwen met 5-1. De mannen waren met 2-1 te sterk voor de Britten.

12 uur geleden