Engelse toeschouwers CL-finale op en neer op wedstrijddag
LISSABON (ANP) - Fans die de eindstrijd van de Champions League tussen Manchester City en Chelsea willen bijwonen, moeten op de dag van de finale aankomen en ook weer vertrekken. Dat heeft de Portugese regering bekendgemaakt. De finale werd door de UEFA verplaatst van Istanbul naar Porto.
De toeschouwers die bij het treffen tussen de Engelse topclubs aanwezig zijn, moeten negatief getest zijn en in een bubbel verblijven. Ze vliegen met speciale chartervluchten naar Portugal. "Er zullen twee fanzones zijn en vanaf daar gaan ze naar het stadion. Na afloop gaan ze direct naar de luchthaven, waardoor ze minder dan 24 uur in Portugal zullen verblijven", zei de Portugese politicus Mariana Vieira da Silva.
Manchester City maakte al bekend dat het supporters speciale dagtrips gaat aanbieden. Beide clubs mogen 6000 supporters meenemen.
De finale is op zaterdag 29 mei en begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
5 uur geleden