Engeland mist verdediger Shaw nog in EK-duel met Denemarken
FRANKFURT (ANP/DPA) - Engeland heeft donderdag in het tweede groepsduel met Denemarken nog niet de beschikking over Luke Shaw. Dat zei bondscoach Gareth Southgate een dag voor de wedstrijd in Frankfurt. De 28-jarige linksback van Manchester United kampt al bijna het hele seizoen met spierblessures.
"Shaw zal er niet bij zijn", bevestigde Southgate tijdens een persconferentie. "We dachten dat het misschien sneller zou gaan met hem. Hij heeft wat meer tijd nodig, hij heeft vandaag niet meegetraind met de jongens. Hij rondt zijn individuele programma af." Shaw was de enige speler die ontbrak op de laatste training van de Engelse selectie.
Engeland won het eerste duel met 1-0 van Servië, Denemarken speelde gelijk tegen Slovenië (1-1). De wedstrijd tussen Engeland en Denemarken begint donderdag om 18.00 uur in Frankfurt.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
3 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
7 uur geleden