Engeland mist verdediger Shaw nog in EK-duel met Denemarken
FRANKFURT (ANP/DPA) - Engeland heeft donderdag in het tweede groepsduel met Denemarken nog niet de beschikking over Luke Shaw. Dat zei bondscoach Gareth Southgate een dag voor de wedstrijd in Frankfurt. De 28-jarige linksback van Manchester United kampt al bijna het hele seizoen met spierblessures.
"Shaw zal er niet bij zijn", bevestigde Southgate tijdens een persconferentie. "We dachten dat het misschien sneller zou gaan met hem. Hij heeft wat meer tijd nodig, hij heeft vandaag niet meegetraind met de jongens. Hij rondt zijn individuele programma af." Shaw was de enige speler die ontbrak op de laatste training van de Engelse selectie.
Engeland won het eerste duel met 1-0 van Servië, Denemarken speelde gelijk tegen Slovenië (1-1). De wedstrijd tussen Engeland en Denemarken begint donderdag om 18.00 uur in Frankfurt.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
5 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
6 uur geleden