Engeland mist verdediger Shaw nog in EK-duel met Denemarken
FRANKFURT (ANP/DPA) - Engeland heeft donderdag in het tweede groepsduel met Denemarken nog niet de beschikking over Luke Shaw. Dat zei bondscoach Gareth Southgate een dag voor de wedstrijd in Frankfurt. De 28-jarige linksback van Manchester United kampt al bijna het hele seizoen met spierblessures.
"Shaw zal er niet bij zijn", bevestigde Southgate tijdens een persconferentie. "We dachten dat het misschien sneller zou gaan met hem. Hij heeft wat meer tijd nodig, hij heeft vandaag niet meegetraind met de jongens. Hij rondt zijn individuele programma af." Shaw was de enige speler die ontbrak op de laatste training van de Engelse selectie.
Engeland won het eerste duel met 1-0 van Servië, Denemarken speelde gelijk tegen Slovenië (1-1). De wedstrijd tussen Engeland en Denemarken begint donderdag om 18.00 uur in Frankfurt.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
2 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.
4 uur geledenCASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.
4 uur geleden