Emma heeft alopecia en start inzamelingsactie voor pruik
THOLEN - De Thoolse Emma Smits heeft alopecia. Om de kale plekken te verbergen, draagt ze meestal een pet of een bandana. Maar nu de uitval erger wordt, wil ze graag een pruik. Een dergelijke pruik kost echter duizenden euro’s, terwijl de verzekering maar enkele honderden euro’s vergoedt. Daarom is Emma een inzamelingsactie begonnen.
"Mocht je Emma’s Kerst hebben gezien afgelopen woensdag op NPO3, dan heb je het voorbij zien komen", schrijft Emma op haar social media. In die aflevering was te zien hoe Emma’s haaruitval steeds erger werd, en hoe ze samen met haar familie naar een winkel ging om een pruik uit te zoeken.
"De hoop dat mijn haar ging groeien na mijn 1e post op social media erover was groot, maar het uitvallen van mijn haar blijft duren. De irritatie van elke dag een pet, muts of bandana verergerd met de week. KLAAR MEE. De keus om een haarwerk te nemen ligt nu wat makkelijker. Wie mooi wilt zijn.. moet pijn lijden", schrijft Emma. "En in dit geval de ‘pijn’ om mijn eigen haar te zien uitvallen en iemands ander haar uit te kiezen. Maar ook pijn om te zien hoe hoog deze kosten zijn. Duizenden euro’s. En de verzekering vergoed maar net een paar honderd euro ervan. Vandaar dat ik om jullie hulp vraag…"
Emma benadrukt dat het gek voelt om geld voor zichzelf te vragen. "Maar het is voor een goed doel.. Help jij mij een stukje dichterbij mijn haarwerk?" Doneren kan via deze link. Een uur nadat Emma het bericht had geplaatst, stond de teller al op ruim 800 euro.
Dit bericht op Instagram bekijken
Meer uit Tholen
SCHERPENISSE - Speeltuin De Speelkrael in Scherpenisse is op donderdag 19 en vrijdag 20 februari gesloten vanwege werkzaamheden. De vlonder rond de boom wordt aangepast zodat deze rolstoeltoegankelijk wordt. Daarnaast komen er een duo-schommel, een marktkraam, een muziekbloem en een tipitent in de Krijgerskrael.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De rechtbank geeft de gemeente Tholen zes weken de tijd om alsnog te onderbouwen waarom de bouw van een hotel op het havenplateau verantwoord is. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak waar de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders tegenover elkaar staan.
2 dagen geledenTHOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.
2 dagen geledenTHOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.
2 dagen geleden[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.
3 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.
3 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.
4 dagen geleden