Emma heeft alopecia en start inzamelingsactie voor pruik
THOLEN - De Thoolse Emma Smits heeft alopecia. Om de kale plekken te verbergen, draagt ze meestal een pet of een bandana. Maar nu de uitval erger wordt, wil ze graag een pruik. Een dergelijke pruik kost echter duizenden euro’s, terwijl de verzekering maar enkele honderden euro’s vergoedt. Daarom is Emma een inzamelingsactie begonnen.
"Mocht je Emma’s Kerst hebben gezien afgelopen woensdag op NPO3, dan heb je het voorbij zien komen", schrijft Emma op haar social media. In die aflevering was te zien hoe Emma’s haaruitval steeds erger werd, en hoe ze samen met haar familie naar een winkel ging om een pruik uit te zoeken.
"De hoop dat mijn haar ging groeien na mijn 1e post op social media erover was groot, maar het uitvallen van mijn haar blijft duren. De irritatie van elke dag een pet, muts of bandana verergerd met de week. KLAAR MEE. De keus om een haarwerk te nemen ligt nu wat makkelijker. Wie mooi wilt zijn.. moet pijn lijden", schrijft Emma. "En in dit geval de ‘pijn’ om mijn eigen haar te zien uitvallen en iemands ander haar uit te kiezen. Maar ook pijn om te zien hoe hoog deze kosten zijn. Duizenden euro’s. En de verzekering vergoed maar net een paar honderd euro ervan. Vandaar dat ik om jullie hulp vraag…"
Emma benadrukt dat het gek voelt om geld voor zichzelf te vragen. "Maar het is voor een goed doel.. Help jij mij een stukje dichterbij mijn haarwerk?" Doneren kan via deze link. Een uur nadat Emma het bericht had geplaatst, stond de teller al op ruim 800 euro.
Dit bericht op Instagram bekijken
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.
3 uur geledenTHOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.
5 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.
10 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.
14 uur geledenTHOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
1 dag geledenTHOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.
1 dag geledenTHOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.
1 dag geleden