Emma heeft alopecia en start inzamelingsactie voor pruik
THOLEN - De Thoolse Emma Smits heeft alopecia. Om de kale plekken te verbergen, draagt ze meestal een pet of een bandana. Maar nu de uitval erger wordt, wil ze graag een pruik. Een dergelijke pruik kost echter duizenden euro’s, terwijl de verzekering maar enkele honderden euro’s vergoedt. Daarom is Emma een inzamelingsactie begonnen.
"Mocht je Emma’s Kerst hebben gezien afgelopen woensdag op NPO3, dan heb je het voorbij zien komen", schrijft Emma op haar social media. In die aflevering was te zien hoe Emma’s haaruitval steeds erger werd, en hoe ze samen met haar familie naar een winkel ging om een pruik uit te zoeken.
"De hoop dat mijn haar ging groeien na mijn 1e post op social media erover was groot, maar het uitvallen van mijn haar blijft duren. De irritatie van elke dag een pet, muts of bandana verergerd met de week. KLAAR MEE. De keus om een haarwerk te nemen ligt nu wat makkelijker. Wie mooi wilt zijn.. moet pijn lijden", schrijft Emma. "En in dit geval de ‘pijn’ om mijn eigen haar te zien uitvallen en iemands ander haar uit te kiezen. Maar ook pijn om te zien hoe hoog deze kosten zijn. Duizenden euro’s. En de verzekering vergoed maar net een paar honderd euro ervan. Vandaar dat ik om jullie hulp vraag…"
Emma benadrukt dat het gek voelt om geld voor zichzelf te vragen. "Maar het is voor een goed doel.. Help jij mij een stukje dichterbij mijn haarwerk?" Doneren kan via deze link. Een uur nadat Emma het bericht had geplaatst, stond de teller al op ruim 800 euro.
Dit bericht op Instagram bekijken
Meer uit Tholen
THOLEN - De gemeente Tholen en waterschap Scheldestromen gaan vanaf dit jaar sloten, vijvers en andere watergangen minder vaak maaien: twee of mogelijk zelfs maar één keer per jaar. Dat doen ze om planten en dieren beter te beschermen. Door ecologisch te maaien worden planten en dieren zo min mogelijk verstoord. Ook scheelt dit in onderhoudskosten.
10 minuten geledenTHOLEN - Aan de hitte komt nog even geen einde. Tot en met donderdag is het zonnig en erg warm met 29 tot 32 graden in het binnenland. "Tijdens de ochtenden kan regionaal eerst lage bewolking voorkomen, maar de middagen verlopen veelal zonovergoten. Op vrijdag stijgt de kans op buien en vanaf het weekend wordt het minder warm", stelt meteoroloog Floris Lafeber.
3 uur geledenHOOGERHEIDE - Door een ongeval met meerdere voertuigen op de A4 bij Hoogerheide moeten automobilisten rekening houden met een vertraging van bijna 45 minuten. Het ongeval gebeurde rond 6.49 uur deze ochtend in de richting van Zeeland/Belgische grens. De file stond op het hoogtepunt vanaf de afrit Tholen tot aan knooppunt Markiezaat.
8 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Aan de Stationsstraat in Sint Philipsland heeft een groot stuk rietveld in brand gestaan. De brandweer was met meerdere voertuigen uitgerukt om het vuur te blussen. Na een uur was de brand onder controle.
1 dag geledenTHOLEN - EBS en de Provincie Zeeland presenteerden vrijdag de eerste bus voor Reizen door Zeeland. Daarmee bereikt de voorbereiding op de nieuwe busconcessie in Zeeland een belangrijke mijlpaal. Vanaf december verzorgt EBS in opdracht van de Provincie Zeeland twaalf jaar lang het openbaar busvervoer met een nieuwe vloot van 73 volledig elektrische BYD-bussen. Daarvan zijn inmiddels 38 voertuigen in Nederland aangekomen; de overige worden deze zomer geleverd.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - "Wanneer je een brug over wandelt, weet je dat je verkeerd bent gelopen", grapt Dirkjan Havermans voor vertrek tegen twee deelnemers. Uit heel het land wisten wandelliefhebbers het eiland Tholen opnieuw te vinden voor de 36e editie van de Zevendorpentocht.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden