Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Elfde verdachte opgepakt voor woningoverval Hrieps

Elfde verdachte opgepakt voor woningoverval Hrieps

VLISSINGEN - In Vlissingen is woensdag een 32-jarige man aangehouden voor betrokkenheid bij de woningoverval in Grijpskerke in mei. Hierbij werd een groot deel van de opbrengst van muziekfestival Hrieps buitgemaakt. De Vlissinger is de elfde aangehouden verdachte in deze zaak.

De man is woensdagmorgen aangehouden in zijn woning. De politie onderzoekt zijn precieze aandeel bij de overval. Agenten hebben zijn huis donderdagmiddag doorzocht.

De verdachte heeft zogenaamde beperkende maatregelen opgelegd gekregen. Daarom kan op dit moment niet meer over de zoekingen en het onderzoek gedeeld worden, liet de politie donderdag weten.

In het onderzoek naar de woningoverval zitten zes mannen nog vast. Een man en twee vrouwen, die eerder werden opgepakt, mogen hun proces in vrijheid afwachten. Daarnaast worden een man en vrouw uit 's-Heer Arendskerke, waar recent onderzoek in hun woning plaatsvond, ook verdacht van betrokkenheid bij deze zaak.

Op dinsdag 14 januari staat een tweede pro forma-zitting gepland.

Meer uit Vlissingen

Manifestatie van hoop zaterdag in Vlissingen: Vlaggen voor Vrijheid

VLISSINGEN - Zaterdag (3 mei) vindt tegenover kunstatelier Kipvis aan de Sloeweg in Vlissingen de manifestatie 'Vlaggen voor Vrijheid' plaats. De manifestatie duurt van 13.00 en 17.00 uur. Om 14.00 uur start het podiumprogramma.

3 uur geleden
Amanda Simons staat op mainstage Bevrijdingsfestival: ‘Met onze over de top-show trekken we alles uit de kast!’

VLISSINGEN - Toen de uit Vlissingen afkomstige Amanda Simons gebeld werd met de vraag of ze wilde optreden op het Bevrijdingsfestival, hoefde ze daar niet lang over na te denken. Al van kinds af aan wist Amanda wat ze later zou worden: zangeres én danseres. Inmiddels heeft ze jaarlijks meer dan honderdvijftig shows in binnen- en buitenland.

22 uur geleden
Ruzie in Partij Souburg-Ritthem leidt tot opstappen Joanna Weijermans en Louise Claessens

OOST-SOUBURG - Fractieleden Louise Claessens en Joanna Weijermans zijn per direct uit de Partij Souburg-Ritthem gestapt. 'Dit vanwege het niet adequaat ingrijpen door de politieke leiding op problemen in de fractie, die al kort na de beëdiging in 2022 zijn ontstaan', schrijven de twee in een brief. Weijermans en Claessens gaan samen verder in een nieuwe politieke partij: Hart voor de Dorpen.

1 dag geleden
Vlissingen Maritiem 2026 in de steigers; spektakel met historische schepen van 4 tot en met 7 juni

VLISSINGEN - Liefhebbers van tall ships en ander maritiem erfgoed kunnen een publiektrekker van jewelste in de agenda zetten voor volgend jaar. Van 4 tot en met 7 juni vindt een nieuwe editie van Vlissingen Maritiem plaats.

1 dag geleden
Kerkdienst Sint Jacobskerk zondag in herdenkingssfeer

VLISSINGEN - In de Sint Jacobskerk in Vlissingen is zondag (4 mei) een speciale kerkdienst bij te wonen. Deze Evensong vindt plaats in de herdenkingssfeer, ter nagedachtenis aan de Tweede Wereldoorlog.

1 dag geleden
Verkeersmaatregelen voor Bevrijdingsfestival

VLISSINGEN - In Vlissingen vindt maandag (5 mei) het traditionele Bevrijdingsfestival plaats. Stichting Bruisend Zeeland organiseert het in opdracht van de gemeente Vlissingen en de provincie Zeeland. Er zijn verkeersmaatregelen om de organisatie van het festival, waar rekening wordt gehouden met 30.000 feestgangers, in goede banen te leiden.

2 dagen geleden
Turntrainer Koos Hamels geridderd: ‘Zó verdiend’

VLISSINGEN - Bij de jaarlijkse Lintjesregen is Koos Hamels, hoofdtrainer bij Turnschool Zeeland, vrijdag geridderd.

2 dagen geleden